anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedałem laptop na licytacji allegro lokalnie - uszkodziłem towar przy pakowaniu - co zrobić

MAMY ROZWIĄZANIE!
Sentinel2444
#7 Wielbiciel#

Witam, jak w tytyle, sprzedałem laptopa za bardzo fajną cenę na allegro lokalnie w licytacji, podczas pakowania laptopa przez nieuwagę nadepnąłem na ogon kota, on zrobił hałasu, ja się przestraszyłem, a laptop mi upadł i się nie włącza a wcześniej był sprawny w 100%, jak mogę anulować sprzedaż?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

kużwa............ na kota zwala.......... 

oznacz moderatorów
Sentinel2444
#7 Wielbiciel#

kot cały, mogę ci filmik nagrać nawet jak laptop to trup...w sensie nie odpala

oznacz moderatorów
katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

każdy kuma o co loto

oznacz moderatorów
Sentinel2444
#7 Wielbiciel#

widzę, że bezsensu było pisać na forum, po prostu skontaktuję się z kupującym i prześlę mu filmik z uruchamiania laptopa

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

Bardzo rozsądny wniosek, napisać do kupującego, przeprosić za kłopot, oddać kasę...

Ale ten filmik z kotem obejrzelibyśmy tutaj z przyjemnością...  😁

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Sentinel2444 tu masz instrukcję https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/wplaty-od-kupujacych-na-allegro-lokalnie/jak-zwrocic-kupu... oddaj kasę, przez allegro a dostaniesz z automatu zwrot opłaty 🙂 i zapomnij, negatywa nie dostaniesz itp. 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
maxr01
#17 Koryfeusz#

Proste - zapakuj kota razem z laptopem.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów
vonNogay
#16 Inspirator#

Po prostu musisz napisać do kupującego, systemowo anulować się nie da. Ta bardzo fajna cena to dla kogo? 😉 Dla kupującego czy dla Ciebie? 😉

oznacz moderatorów