anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedałem przedmiot, czy mogę anulować sprzedaż i odesłać kupującemu pieniądze

Client:44615307
#8 Zapaleniec#

Witam chcialbym sie dowiedziec czy jest jakas mozliwosc nie sprzedania kupujacemu przedmiotu ktory zakupil,tylko zwrocenie mu pieniedzy i jaki mam czas jesli takie cos istnieje na zwrot pieneidzy

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

konto zamknięte
Nie dotyczy

Jeśli wpłacił poprzez AF, zwróć mu tym samym sposobem.. i z głowy 🙂

Patryk0701_0-1590912204360.png

 

oznacz moderatorów

Vryko
#18 Luminarz#

Co prawda nikt Cię nie zmusi do wydania rzeczy i dotrzymania umowy, ale nie wygląda to dobrze. 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Na Allegro zawiera się umowy i sprzedający powinien się wywiązać, czyli wydać przedmiot. Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz tego zrobić, zwróć kupującemu wpłatę jak najszybciej; https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/platnosc-od-kupujacego/jak-zwrocic-wplate-kupujacemu-xG71...

Jeżeli była to sprzedaż na Allegro Lokalnie, musisz pieniądze wypłacić na swój rachunek bankowy i oddać kupującemu zwykłym przelewem.

oznacz moderatorów

Client:44615307
#8 Zapaleniec#

Jezeli zwroce mu pieniadze do 10 dni na allegrolokalnie bedzie to jakis klopot czy nie?

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Client:44615307, czy nie 🙂 bo jesteś tylko prywaciarzem a na AL nie ma ocen 😛
ALE POKAŻ KLASĘ I PRZEPROŚ KUPUJĄCEGO 🙂

Aha, napisałeś temat w części dla sprzedających na Allegro a nie AL więc dostałeś od nas info jak zwrócić z Allegro, następnym razem zaznacz prawidłowo, chyba, że jednak chodziło o Allegro 😛

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Dla kupującego to może być kłopot, ale nikt Ci głowy nie urwie za przetrzymanie kilka dni.

oznacz moderatorów

Client:79179573
#16 Inspirator#

Skoro już przyznałeś, że traktujesz kasę klientów z Allegro jak pożyczkę-chwilówkę, to zachowaj się jak należy i zwróć pieniążki razem z odsetkami. Odpowiednie kalkulatory łatwo znajdziesz w sieci.

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów

Client:44615307
#8 Zapaleniec#

Nie chodzi o to,bardziej chodzi o przedmiot ze steam ktory zostal mi ukradziony za pomoca nowego scamu

oznacz moderatorów

Client:79179573
#16 Inspirator#

Jeśli Twój* przedmiot nie był specjalnie wyjątkowy, to możesz kupić taki sam od kogoś innego i wydać go klientowi.

 

*Twój w znaczeniu: udostępniony do używania przez Valve Corporation.

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów

Client:44615307
#8 Zapaleniec#

Tak tylko ja go sprzedalem 50% ceny wiec nie bardzo mi sie to oplaca..

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Dlaczego sprzedałeś za pół ceny?

oznacz moderatorów