anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedałem przedmiot i przez 30 minut widzaiłem środki na koncie allegro a później znikły.

MAMY ROZWIĄZANIE!
Zygiie
#2 Obserwator#

Witam, sprzedałem dzisiaj przedmiot na allegro lokalnie, przez jakieś 40 minut od sprzedaży widziałem środki na koncie allegro w zakładze "Rozliczenia", później ich już nie było ani na koncie allegro ani na koncie w banku. O co chodzi? 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Zygiie sprawdź czy nie masz ustawionych automatycznych wypłat , poniżej w historii powinna figurować wypłata ,jeśli jest -  na bankowym pokażą się jutro raczej po południu ... bliżej wieczora .

oznacz moderatorów
Zygiie
#2 Obserwator#

Nie widzę historii wypłat, ale z tego co pamiętam to chwilę przed zniknięciem środków wysyłałem dokumenty oraz przelew do aktywacji wypłat z konta i jeśli mnie pamięć nie myli to zaznaczyłem wypłaty codziennie, tylko konkretnie nie kojarzę czy były to wypłaty ręczne czy automatyczne.

Zygiie_1-1688999965120.png

 

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Zygiie przewijając tę stronę https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz w dół masz całą historię konta 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Zygiie Cześć. 🙂 Z tego, co widzę, przelew środków z Allegro Finanse zlecono dzisiaj po 16:00 🙂  Pieniądze powinny zaksięgować się na Twoim rachunku najpóźniej do końca jutrzejszego dnia. 

Wszystkie informacje znajdziesz w zakładce Środki i historia operacji

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Zygiie
#2 Obserwator#

Okej, czyli jedyne co muszę na ten moment zrobić to czekać. Dzięki wielkie za szybą odpowiedź! 😛


Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
Zygiie
#2 Obserwator#

Tak jeszcze dopytam.. Czy pieniądze dojdą w momencie, kiedy nie mam jeszcze rozpatrzonej weryfikacji?

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Zygiie Udało Ci się zlecić wypłatę, dlatego konto musiało zostać wcześniej zweryfikowane przez operatora PayU 🙂 Być może weryfikujesz jeszcze wypłaty, ale u operatora Przelewy24 (na Allegro mamy dwóch operatorów płatności) 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Zygiie
#2 Obserwator#

A Okej, rozumiem. Nie dostałem żadnego maila odnośnie powodzenia weryfikacji dlatego też zapytałem. W każdym razie dziękuję za szybką pomoc. Pozdrawiam

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Zygiie W tej zakładce: https://allegro.pl/myaccount/newpayments_payout.php?source=system znajdziesz informacje, czy wypłaty u danego operatora są aktywne, czy jeszcze w trakcie weryfikacji 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Zygiie
#2 Obserwator#

Widzę, że Przelewy24 są jeszcze w trakcie weryfikacji a PayU jest aktywne, czyli zakładam, że wypłata poszła poprzez PayU. Dzięki! 😄 Nie widziałem tego wcześniej 🙂

oznacz moderatorów