anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedałem przedmiot na allegro i nie mogę wypłacić pieniędzy bo imię i nazwisko na koncie jest inne

MAMY ROZWIĄZANIE!
gregi-marsz
#7 Wielbiciel#

Witam. Mam konto założone wspulnie z moją była jakieś 7 lat temu i imie i nazwisko jest jej ale tylko ja z tego konta korzystam, sa tylko moje adresy i konto bankowe do płatności. Nigdy nie miałem problemu z zakupami po prostu kupowałem i płaciłem. Chcialem zmienic imię i nazwisko na moje ale allegro nie zaakceptowało.  I teraz sprzedałem przedmiot na allegro lokalnie i nie mogę wypłacić pieniędzy? Nie wiem co mogę zrobić? Może jest taka możliwość płacenia tymi pieniędzmi co mam na koncie sprzedaży? Jakieś porady bo jak poprosze była o numer jej konta i wyślę pieniądze na jej konto to już ich napewno nie zobacze😊

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
xyz96
#21 Demiurg#

@gregi-marsz Używasz cudzego konta Allegro. Nie wypłacisz z niego pieniędzy na swoje konto bankowe. Nie zmienisz też danych osobowych konta Allegro na swoje. Wypłacić pieniądze może tylko właściciel konta Allegro na własne konto bankowe. Dane osobowe muszą być takie same.

Nie zapłacisz za nic tymi pieniędzmi, może je tylko wypłacić na swoje konto bankowe właściciel konta Allegro. Skontaktuj się z nim, niech poda swoje konto w banku do wypłat, a potem odda Ci pieniądze. Możesz jeszcze spróbować ustawić wypłaty przekazem pocztowym na adres zamieszkania. Wypłaty są realizowane raz w miesiącu do kwoty 800 zł, ale w takiej sytuacji też musisz wysłać do Allegro formularz z podaniem adresu, który powinien się zgadzać z adresem właściciela konta Allegro.

oznacz moderatorów
gregi-marsz
#7 Wielbiciel#

No właśnie tylko imie i nazwisko jest jej a nawet adres jest mój więc nie wiem najwyżej prześlę jej i niech ma . A ja mogę zamknąć to konto czy też nie? Bo nie wiem czy jeżeli to nie moje konto to to może ona też z niego korzystać a ko konto jest powiązane z moim bankiem? 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Załóż sobie nowe do sprzedaży, będą same problemy.

oznacz moderatorów