anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedałem przedmiot na allegro lokalnie i co dalej mam robić

28355727
#8 Zapaleniec#

Witam sprzedałem przedmiot na allegro lokalnie kupujący zapłacił ja zatwierdziłem płatność w banku i co dale

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

Agent555
#18 Luminarz#

Niczego nie trzeba zatwierdzać w banku , zostałeś oszukany , dzwoń do banku , pozmieniaj hasła bo wyczyszczą ci konto 

oznacz moderatorów

28355727
#8 Zapaleniec#

Dodam że już trzy osoby pisały że kupiły przedmiot a pieniędzy nie mam na koncie może to oszustwo a na allegro lokalnie wózek cały czas jest widoczny że jest dostępny do kupienia proszę onpomoc

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Zasada: kupujący kupuje i opłaca, śrdoki muszą być:https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji masz to wysyłasz, żadne potwierdzenia, maile kody nie mają znaczenia, to próby oszustwa.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Ktoś podesłał ci fałszywy link do allegro i stałeś się ofiarą oszustwa . Niezwłocznie zgłoś na Policję ,zmień hasła .Ratuj co zostało na koncie bo to co wyłudzone to raczej nie do odzyskania.

oznacz moderatorów

28355727
#8 Zapaleniec#

mam trzy wiadomości od oszustów właśnie w centrum wiadomości jak zgłosić to konto mam już zablokowane nic nie wtłudzili ale nawet widzę że jeden do was pisał że nie może wypłacić z psy pieniędzy na allegro lokalnie bo ja zablokowałem konto podaje wam  Zrzut ekranu złodziei oszustow

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@28355727 podaj mi proszę tutaj loginy kont, od których otrzymałeś fałszywe wiadomości. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

28355727
#8 Zapaleniec#

wiadomosci dostałem od takich osób Hubert Wysocki,Sylwia_szewczuk

oznacz moderatorów

pecela
#17 Koryfeusz#

Nawet jak nic nie zginęło z twojego konta, to nie znaczy, że jesteś bezpieczny. Oszuści mogą poczekać aż na konto wpłynie większa kwota, mogą też zaciągnąć kredyt na twoje dane (niekoniecznie w twoim banku).

A i jak coś potwierdziłeś kodem SMS lub przez apkę banku, to anulowanie tego jest praktycznie niemożliwe.

Tak więc koniecznie zmień hasła do kont bankowych, obserwuj czy nie pojawiają się dziwne transakcje (oszuści mogli zlecić transakcję z datą przyszłą, mogli też zmienić nr konta w jakimś zleceniu stałym (bo reszta danych nie ma znaczenia, liczy się tylko nr konta)) oraz sprawdzaj BIK. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@28355727 czy możesz przesłać zrzuty ekranu, na którym widoczne będą loginy nadawców? 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Monika__L
#16 Inspirator#

policja

oznacz moderatorów