anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedałem przedmiot, płatność była nieudana, ale chciałbym zmienić metodę dostawy, co mogę zrobić?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:81796076
#7 Wielbiciel#

dzien dobry 

Sprzedaje coś na allegro lokalni. Dziś rano jedna osoba rozpoczęła zakup butów. Finalnie płatność okazała się nieudana. Przedmiot jest zablokowany. Ale niestety zauważyłam, że super mądrze ustawiłal, że można to wysłać listem. A niestety poczta raczej nie pozwoli mi tam wysłać. Co mogę teraz zrobić? Czy mogę jakoś usunąć/ zakończyć rezerwacje sama?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
br.
#21 Demiurg#

@Client:81796076  Teraz kiedy już buty są "sprzedane" niewiele możesz  zrobić.  Jeśli nie chcesz wysłać to możesz  mieć nadzieję że kupujący  nie dokończy płatności, ale gdyby dokończył to będzie sytuacja kłopotliwa. Bo wtedy musisz mu zwrócić zapłatę, czyli  poprosić go o numer konta bankowego. Można też uzgodnić z nim wysyłkę inną, droższą metodą ale to też negocjacje.

Jeśli kupujący nie zapłaci to Allegro po 5 dniach automatycznie wznowi ofertę. Przypilnuj żeby wtedy  zmienić parametry na takie które ci odpowiadają.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Nie możesz. Kupujący ma 5 dni na zapłatę. Jeśli zapłaci, ustal z nim inną metodę wysyłki. Jeśli nie zapłaci, po pięciu dniach aukcja automatycznie się odnowi, możesz ją wtedy edytować i zmienić metodę dostawy. Możesz też zablokować odnowienie - otrzymasz maila od Allegro z informacją o odnowieniu, w którym istnieje możliwość rezygnacji z odnowienia.

oznacz moderatorów
Client:81796076
#7 Wielbiciel#

Dziękuję 

oznacz moderatorów