anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedaż z ominięciem Allegro Lokalnie

Client:37870864
#7 Wielbiciel#

Witam, mam takie pytanie bo pierwszy raz coś sprzedałem i nie wiem czy dobrze zrobiłem. Otóż kupujący kupił ode mnie przedmiot i wybrał paczkomaty InPost. Ja nacisnąłem generuj etykietę i zapomniałem że nie mam drukarki. Zależało mi na jak najszybszym wysłaniu tego przedmiotu więc wszedłem na aplikację inpostu i  sam nadałem paczkę oraz wysłałem bez etykiety. Moje pytanie brzmi, czy kiedyś zniknie mi w zakładce zamówienia od kupujących to że ktoś czeka na przedmiot ode mnie ? Już kupujący odebrał przedmiot z paczkomatu ale boje się że źle zrobiłem więc jak teraz wybrnąć z tej sytuacji ? Pozdrawiam

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

Halfrunt
#18 Luminarz#

Jeśli nie masz opcji wyprowadzenia numeru paczki, którą wysłałeś to już nic nie zrobisz.

oznacz moderatorów

Client:37870864
#7 Wielbiciel#

Czyli mam rozumieć że wdepnąłem w błoto ? Jeżeli osoba kupująca zgłosi za parę dni albo 5 lat że nie dostała tego produktu to będę miał problemy ? 

oznacz moderatorów

Client:37870864
#7 Wielbiciel#

A jak bym wysłał paczkomatem samą etykietę ? Żeby ta osoba odebrała ? 

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Wystarczy że zapiszesz w formie np. print screena potwierdzenie nadania paczki z aplikacji oraz śledzenie numeru ze strony InPost z przebiegiem postępu dostawy przesyłki, zapewne mailem też dostałeś potwierdzenie nadania paczki. I to wszystko.

oznacz moderatorów

Client:37870864
#7 Wielbiciel#

I trzymać to gdzieś zapisane przez kolejne kilka lat 😛

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

To w końcu sprzedałeś to przez Allegro Lokalnie, czy normalne Allegro.

Bo w normalnym Allegro jest miejsce na wpisanie numeru nadadania paczki

oznacz moderatorów

Client:37870864
#7 Wielbiciel#

Sprzedałem na allegro lokalnie

oznacz moderatorów