anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedający prosi mnie o zamknięcie dyskusji

P_polak
#7 Wielbiciel#

Witam, jak wyżej... Sprzedający prosi mnie o zamknięcie dyskusji inaczej nie wyśle przedmiotu bo potrzebuje poeniędzy na koncie. Grozi mi też jeżeli nie zamknę i będę żądać zwrotu to otrzymam kwotę - prowizja, którą musiał zapłacić... Mówił, że jeżeli zamknę, a mnie oszuak to mogę zgłosić do programu ochrony kupujących. A więc pytanie brzmi... zamykać i w razie czego iść na ochronę kpujących? Oraz czy taki prgoram ochorny kupujących zadziała gdy zamknę dyskusję.

oznacz moderatorów
51 ODPOWIEDZI 51

xyz96
#21 Demiurg#

@P_polak W Dyskusji POPROŚ O POMOC PRACOWNIKA ALLEGRO!

oznacz moderatorów

P_polak
#7 Wielbiciel#

Dzisiaj o północy dopiero mogę

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Od tego zacznij, zobaczysz jak sprzedawca nagle zmieni zdanie i przestanie Cię zwodzić. Nie może Ci odliczać żadnych prowizji.

oznacz moderatorów

P_polak
#7 Wielbiciel#

No ja o tym pisałem, ale on napisał, że jak wezwę to już w ogóle nic nie dostanę

oznacz moderatorów

P_polak
#7 Wielbiciel#

A jakby nie patrzeć to mam zamrożone ponad 220PLN, a on mi zapewne tego nie wyśle za szybko

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@P_polak Dalsze pisanie tutaj nie ma sensu, tu nikt nie rozwiąże tego problemu. Zrobi to zapewne pracownik Allegro w Dyskusji i otrzymasz towar lub zwrot CAŁEJ wpłaty. Gdyby tak się nie stało, nie zamykaj Dyskusji i po 14 dniach wypełnij wniosek o zwrot wpłaty z POK. Całą sumę odzyskasz.

https://allegro.pl/program-ochrony-kupujacych/wybor-zamowienia

oznacz moderatorów

P_polak
#7 Wielbiciel#

Więc czekam do północy i wołam Allegro, ale boję się o termin zwrotu... Bo to też może pewnie trwać wieczność, ale dzięki. W takim razie już wszystko.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

P_polak nie dokona zwrotu to wystąpisz o rekompensatę do POK , a wówczas na jego konto zostaną nalożone snancje .

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@P_polak Jak tak czytam tę drugą wiadomość, to nasuwa mi się pytanie: czy będzie się sprzedawał nocami na centralnym?😁

Mniemam, że chodzi o jakiś item na steamie, tak? Jeśli tak, to tradeban też wiele mówi o jego "rzetelności" i "uczciwości". Na Twoim miejscu nie kończyłbym dyskusji, bo typ ewidentnie chce sobie wypłacić hajs na konto myśląc, że wtedy allegro już nic mu nie zrobi.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

P_polak
#7 Wielbiciel#

Przed zakupem było z parę pytań czy nie ma tradebana, odpowiedzią było "nie, nie ma" 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@P_polak Czyli krótka piłka: dyskusji nie kończ, jeśli w czwartek nie przekaże Ci itemu, to wystąp z wnioskiem do POK w najbliższym możliwym terminie (czyli 14 dni po zakupie).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

P_polak
#7 Wielbiciel#

Jeszcze allegro nie wołałem, poczekam do czwartku, powiedzmy 12:00PM i jak nie będzie to wzywam allegro bo pytając  się czy dostanę to w czwartek odpowiedział "chyba ta, bo przez dyskusje moge ci nie wyslac odrazu"

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

Ale że takie bluzgi w dyskusji przechodzą? 😯

_____________
Kama
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Kaliope_Brzeg No trochę sprzedawca pojechał, no teraz niektórzy mają pożywkę.

oznacz moderatorów

P_polak
#7 Wielbiciel#

Jeszcze gorsze leciały z jego strony, ale niek wstawiałem bo nie było tam nic ciekawego prócz takich słów.

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@P_polak  Mnie bardziej dziwi, że te bluzgi system przepuszcza. Tu czy w Centrum wiadomości to problem ze zwykłą doopą jest 😂

_____________
Kama
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Kaliope_Brzeg przypuszczam, że ta rozmowa odbywa się mailowo albo na jakimś czacie. Przez Allegro by nie przeszła😏

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Z tego co widzę, to jest to czat na AL.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Wygląda jak "centrum wiadomości".

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

Na Allegro Lokalnie widać nawet wulgaryzmy uchodzą płazem 🤣

_____________
Kama
oznacz moderatorów