anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Tytuły aukcji w zakładce Zamówienia w obcych językach hiszpański, francuski, angielski

Franka58
#9 Pomysłodawca#

Tytuły aukcji w zakładce Zamówienia w obcych językach hiszpański, francuski, angielski. Jak się najedzie na link to aukcja otwiera się już w prawidłowy sposób

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

xyz96
#21 Demiurg#

@Franka58 Wszystkie istotne treści oferty muszą być podane w języku polskim, tak stanowi regulamin.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Tak masz rację a tu od kilku dni w zakładce zamówienia wszystkie oferty mają tytuły po angielsku co wielu osobą bardzo utrudnia pracę. 

oznacz moderatorów

Franka58
#9 Pomysłodawca#

 I tu nie chodzi o znajomość obcych języków, bo akurat ja znam biegle kilka, ale po polsku kojarzę kilka razy szybciej niż w obcym i tracę na to czas. Ratuje mnie że mam własny system numerów magazynowych ale to nie zmienia faktu że i tak tracę czas.

oznacz moderatorów

Franka58
#9 Pomysłodawca#

Należy czytać ze zrozumieniem. To nie ja wystawiam w obcym języku- to Allegro zamienia tytuł.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Franka58 Czy mogę Cię prosić o przesłanie zrzutu ekranu? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Franka58
#9 Pomysłodawca#

IMG_4277.JPG

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Franka58 dziękuję za Twoje zgłoszenie i za przesłanie zrzutu! Jesteśmy świadomi tego problemu i pracujemy nad jego rozwiązaniem. Dam znać, gdy tylko otrzymam potwierdzenie, że został naprawiony!

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Franka58 cześć! Zgodnie z obietnicą wracam 🙂 Problem nie powinien już występować. daj proszę znać, czy potwierdzasz, że tytuły ofert są już po polsku?

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Franka58
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry!

Zamówienia zrobione z aukcji KupTeraz - tytuły po polsku. Licytacje te z wczoraj po angielsku. Nie wiem jak dzisiaj bo mi się dzisiaj licytacje nie kończyły. Wszystkie te poprzednie nadal sa po angielsku i jak drukowałam listę zamówieniowa to na wydrukach tytuły były po angielsku

Elżbieta

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Franka58, ten błąd nie powinien już występować. Przepraszam Cię za utrudnienia.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@mr_oma przez działania serwisu oferty sprzedawców mogły być uznane jako niezgodne z polskim prawem @xyz96 prawidłowo zakreślił temat

serwis allegro powinien na swoich stronach informacyjnych podać informacje o błędzie

serwisu by nie był on przypisany Sprzedawcom

oznacz moderatorów