anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ustalanie warunków dostawy

Client:42704008
#8 Zapaleniec#
UWAGA OSZUST O NICKU [edycja] NA ALLEGRO, POPROSIŁ O OKREŚLENIE WARUNKÓW DOSTAWY NA 10 PRZEDMIOTÓW NA ALLEGRO, POPROSIŁ, ŻEBY DO ŻABKI TO BYŁ, OKREŚLIŁEM WARUNKI DOSTAWY DO ŻABKI OD TEGO MOMENTU MILCZY.ScreenShot_09.05.2022_14_13_43.png
oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:42704008, być może kupujący się rozmyślił? Nie wygląda to na oszustwo. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Client:42704008
#8 Zapaleniec#

czy można jakoś na przyszłość można zablokować możliwość innym kupującym wybranie kilku towarów naraz? ustalanie warunków dostawy. Mi wystarczy jakoś kupi jeden towar. 

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Zrobił to dzisiaj a Ty już krzyczysz? Warunki dostawy to nie to samo co umowa zakupu, rozmyślić się można lub jeszcze porównywać ofertxD. Ostatnio miałam takiego co w jeden dzień prosił o obniżkę ceny -dostał. Za 4 dni poprosił o ustalenie warunków dostawy tego obniżonego przedmiotu i jeszcze jednego. A kupił dopiero za kolejne 3 dni. nie każdy siedzi 25/24h przy kompie. 

oznacz moderatorów

Client:42704008
#8 Zapaleniec#

jak się odpowiada komuś pięć minut po dostaniu wiadomości od niego to nie jest jednak komuś odpowiedzi po kilku godzinach napisał 13:36 ja mu odpisałem o 13:42 dalej się urwało dla mnie to już jest podejrzane. Poza tym usunąłem produkty z oferty. Poza allegro handluje też na wyprzedaż garażowych i targach staroci jak nie on kupi kto ktoś możliwe w realu kupi. 

oznacz moderatorów