anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Klient kupił towar ale towar sprzedany

SpartakV
#8 Zapaleniec#

Witam serdecznie! Kupujący kupił towar (koła rowerowe) dziś 09.05.2022 o 19:07 ale niestety towar za 30 min przed był już sprzedany! Jak zwrócić pieniądze kupującemu? Pozdrawiam 

oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22

Agent555
#17 Koryfeusz#

Jeśli zakup był na allegro lokalnie , poproś kupującego o podanie numeru konta żebyś mu zwrócił pieniądze za zakup. Innej możliwości nie ma.

oznacz moderatorów

SpartakV
#8 Zapaleniec#

Raczej nie lokalnie 

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Zacznij od przeprosin i wytłumaczenia sytuacji ,potem powinno być już z górki ,poprosisz go o konto do zwrotu i niezwłocznie oddasz pieniądze.

oznacz moderatorów

SpartakV
#8 Zapaleniec#

No jasne, już przeprosił 🙏🙏 ale na razie nie mogę wypłacić środki z Allegro na moje konto żeby zrobić zwrot pieniędzy przelewem Panu..☝️ pozdrawiam

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@SpartakV Kupującego nie obchodzi że ty nie możesz wypłacić, masz obowiązek mu bezzwłocznie zwrócić środki.

oznacz moderatorów

SpartakV
#8 Zapaleniec#
👍
oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@SpartakV To zakup był na Allegro lokalnie czy na zwykłym ?

oznacz moderatorów

SpartakV
#8 Zapaleniec#

Na zwykłym

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

To możesz mu zwrócić przez AF bez wypłacania na własne konto.

oznacz moderatorów

SpartakV
#8 Zapaleniec#

Podpowiedzieć możesz jak to zrobić?🙏

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@SpartakV Zamówienia od kupujących > po prawej przy konkretnej trnsakcji masz AKCJE > Klikasz i wybiersz ZWRÓĆ WPŁATĘ > zaznaczasz WsZYSTKO > uzasadniasz dlaczego > klikasz ZWRÓĆ

A swoją drogą to ciekawe, że wystawiłes towar i nie miałeś go na aukcji > jak to mozliwe ?

oznacz moderatorów

SpartakV
#8 Zapaleniec#

Jak w temacie napisałem, że przyjechał do mnie Pan z Wrocławia i zabrał osobiście koła ☝️ a ten Pan z allegro zrobił zakup przez około 30 min ...😔 Ja zazwyczaj jak coś kupuję przez allegro i widzę że zostało 1-2 szt - zawsze pytam ilu sprzedawcy ☝️

Ale spoko;) 

Dzięki 🙏

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@SpartakV To jest Twój post Kupujący kupił towar (koła rowerowe) dziś 09.05.2022 o 19:07 ale niestety towar za 30 min przed był już sprzedany! Jak zwrócić pieniądze kupującemu? Pozdrawiam 

Nic nie ma o tym, że ktoś przyjechał osobiście. Nie ma obowiązku, aby kupujący pytał czy towar, który chce kupić jest jeszcze dostępny. To Twoim obowiązkiem jest natychmiast usunąć sprzedaną aukcję. Teraz > w zależności od klienta > licz się z "negatywem" Zwracaj jak najszybciej kasę.

oznacz moderatorów

SpartakV
#8 Zapaleniec#

👍👍

oznacz moderatorów

SpartakV
#8 Zapaleniec#

Nie piszę że ktoś MUSI pytać o dostępność ☝️ tylko tak wydarzyło, więc wszystko będzie w porządku 👍

oznacz moderatorów

SpartakV
#8 Zapaleniec#

Sorki, to był zakup od Pana na Allegro Lokalnie jednak ☝️

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@SpartakV Więc musisz mu zwrócić bezpośrednio na jego konto, inaczej się nie da.

oznacz moderatorów

SpartakV
#8 Zapaleniec#

Już i tak zapłaciłem 36 zł za "sprzedaż" której nie było 😄 ale moja wina przyznaję 🙏

Rozumiem że jeżeli zakup był przez Allegro Lokalnie, to zwrócić mogę wyłącznie przelewem prywatnym? Czy mogę jednak przez Allegro to zrobić??

oznacz moderatorów