anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Włamanie na konto

firdegunda
#7 Wielbiciel#

Co mam zrobić? Ktoś włamał się na moje konto i wystawił do sprzedaży różne przedmioty. Jeden nawet ktoś kupił. Proszę o pomoc

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@firdegunda Cześć. W pierwszej kolejności zmień hasło do konta Allegro i mejla. Włącz proszę na swoim koncie logowanie dwustopniowe: https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/logowanie-i-haslo/czym-jest-dwustopniowe-logowanie-i-dlaczeg...

Zgłoszę tę sytuację do Działu Bezpieczeństwa. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@firdegunda poproszę Cię jeszcze o informację czy któraś z wystawionych na Twoim koncie ofert została wystawiona przez Ciebie? Możesz to sprawdzić tutaj
Poproszę Cię też o zwrot wpłaty do kupującego (tej wpłaty, która jest na Twoim saldzie Allegro Finanse) w tej sprawie napisz proszę do nas tutaj pomożemy 🙂  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

firdegunda
#7 Wielbiciel#

 Żadna z powyższych ofert nie została wystawiona przeze mnie.   Niestety nie umiem przekazać wpłaty do kupującego. Może jutro z komputera mi się uda bo z telefonu jakoś jest mi trudno. Ale i tak prosiłabym o pomoc jak to zrobić

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@firdegunda dziękuję za informację! Poprosiłam o zwrot wpłaty do kupującego w Twoim imieniu, więc nie martw się już niczym 🙂 Wrócę tutaj jeszcze z potwierdzeniem, żebyś miała pewność, że wszystko jest okej. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@firdegunda zwrot do kupującego został już zlecony, a opłata za obsługę transakcji anulowana 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów