anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

W etykiecie InPost nie generuja się dane nadawcy.

mloda373
#7 Wielbiciel#

Podczas generowania etykiety do paczki InPost. W polu Nadawca nie wstawiają się moje dane. 

Pole jest puste. Dane które automatycznie są podstawiane (te z ustawień konta) się nie pojawiają. Podstawialem inne dane na inny numer telefonu nie pomogło. Tworzyłem etykietę na komputerze stacjonarnym nadal nie wstawia danych w pole. 

Przez to paczka nie wyświetla mi się w aplikacji inpostu. Paczka zostaje nadana bez danych nadawcy.  Pisałem na czacie z pracownikiem na allegro w tej sprawie. Twierdził że w systemie dane są wstawione. Poradził sprawdzić aktualność aplikacji na telefonie. Aplikacje są aktualne. A etykiety się generują niepoprawnie. Ktoś pomoże ?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kostas11
#21 Demiurg#

@mloda373 nie wyświetli Ci się w apce ani nie będzie danych bo nadawcą jest allegro, przecież oni Ci dają etykietę 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mloda373 ps. jak chcesz śledzić w apce masz opcję dodaj przesyłkę, wpisz numer i będziesz widział jaką ma drogę 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mloda373
#7 Wielbiciel#

Udzieliłeś dwóch odpowiedzi pierwsza jest na poziomie 15-latka druga nie na temat.

Zajmij się czymś innym.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mloda373 to może ten post Ci pomoże i potwierdzi co napisałem, masz tam odpowiedź moderatorów 😉

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/sprzedaj%C4%85cy-o-allegro-lokalnie/etykieta-bez-nadawcy/td-p/4483...

________
Κώστας
oznacz moderatorów