anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedaż na Allegro lokalnie

Groszek_97
#7 Wielbiciel#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

 

Witam, na początku chciałbym napisać, że pierwszy raz coś sprzedaje, przeważnie to jednak kupowałem.. a teraz do rzeczy. 

 

27.05.2024r wystawiłem produkt na sprzedaż. Wczoraj przyszło mi powiadomienie, że mam wiadomość w skrzynce - był paragon do pobrania, żeby wypłacić pieniążki, ale nie powiodło się. Dziś znowu przyszło powiadomienie, że mam wiadomość w skrzynce, ale tym razem nie mogłem wypłacić pieniążków, bo nie mogli zweryfikować banku. A podałem wszystko o co prosili. 

 

Gdyby ktoś pisał, przelałem złotówkę wczoraj na tą weryfikację, dziś oddali, ale dalej mam wypłaty nieaktywne. Co mam robić? 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Groszek_97 Cześć, a jak dokładnie zleciłeś przelew? Jeśli zgodnie z tą instrukcją: https://help.allegro.com/sell/pl/a/jak-aktywowac-usluge-payu-na-koncie-allegro-BvdR47LKBS2, to weryfikacja u operatora PayU trwa do 3 dni roboczych, u operatora Przelewy24 do 5 dni roboczych. 

Martwi mnie jednak to, że na swoim koncie nie masz żadnej sprzedaży na Allegro Lokalnie. Nikt od Ciebie nie kupił niczego, zatem o jaki paragon chodzi? Komu dokładnie i jakie dane podałeś? Jeśli dane logowania do banku, to najlepiej szybko zgłoś ten incydent w swoim banku. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Zwrot 1,01zł nie jest gwarancją weryfikacji konta, PayU trwa 3dni, Przelewy24 5dni, dane konta Allegro i dane konta bankowego są takie same?

oznacz moderatorów