anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

W zamówieniu od kupującego Nie mam opcji nadania przesyłki za pobraniem.

Client:51180209
#8 Zapaleniec#
oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:51180209 Przez Allegro Lokalnie można nadać wyłącznie paczki "Allegro Paczkomaty InPost" i "Allegro One Box". 

Udostępniłaś metodę "Przesyłka kurierska - pobranie" i klient ją wybrał. Taką paczkę nadasz np. na poczcie lub przy pomocy brokera kurierskiego. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:51180209
#8 Zapaleniec#

Znaczy, że nie ma możliwości wysyłki i generowania etykiet przez stronę allegro?

Paczkę do paczkomatu mam nadać na poczcie? 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:51180209 Metoda wysyłki to "Przesyłka kurierska - pobranie". To nie jest przesyłka do Paczkomatu, tylko przesyłka kurierska. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:51180209
#8 Zapaleniec#

Skoro transakcja nie będzie przez allegro jak to będzie z płatnością dla allegro, mnie i poczty?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:51180209 Opłata za sprzedaż przez Allegro Lokalnie została już naliczona. Nadając paczkę np. na poczcie (nie musi być to poczta, jak pisałam wcześniej, możesz skorzystać z innych sposób, jak będzie Ci wygodniej) pieniądze są przekazywane na rachunek bankowy wskazany podczas nadawania paczki. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:51180209
#8 Zapaleniec#

przepraszam za tę banalne pytania, ale to moja pierwsza transakcja. Kwotę do zapłaty za pobraniem to koszt mojej paczki + koszt wysyłki. 

Gdzieś wyczytałam że allegro trzeba przesłać prowizje? 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:51180209 Klient opłaci 85,50 zł (70 zł za towar + 15,50 zł za wysyłkę) 

Opłata za tę paczkę w wysokości 5,53 zł została już naliczona na Twoim koncie i opłacisz to w zakładce Rozliczenia z Allegro 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Client:51180209
#8 Zapaleniec#

Bardzo dziękuję 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:51180209 Na AL wyślesz przez  Allegro tylko paczkomat In postu i Allegro One BOX (nie polecany a wręcz odradzany) a cała reszt to samodzielnie.

oznacz moderatorów

Client:51180209
#8 Zapaleniec#

Super. Dzięki 

oznacz moderatorów

Client:51180209
#8 Zapaleniec#

Chciałam dopytac, 

Opłata za wysyłkę została doliczona do kosztów pobraniowych więc całą tę powiększoną kwotę dostanę na konto? a   ja za przesyłkę na poczcie nie płacę. Z tego wynika że klient mi płaci za wysyłkę a ja kiedy i jak place poczcie. W zamówieniu sprzedaży na allegro nie mam żadnej etykiety. Dziwne to. 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:51180209 generujesz u jakiegoś przewoźnika etykietę pobraniową gdzie podajesz numer konta do zwrotu pobrania (swoje konto bankowe). Kwota pobrania przez przewoźnika to towar + transport (85.5 zł)

Wysyłasz i czekasz na pieniądze. 

W między czasie możesz uregulować rachunek na allegro.

oznacz moderatorów

Client:51180209
#8 Zapaleniec#

No i wszystko jasne. Dziękuję 

oznacz moderatorów