anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Weryfikacja konta nie działa pomocy

Client:35849458
#7 Wielbiciel#

Cześć

mam problem z weryfikacją konta,mam do wypłacenia 120 złotych za sprzedaną rzecz,wysłałem już chyba 4 przelewy blik na 1.01zł aby zweryfikować konto żeby wypłacić pieniądze i dalej wyskakuje żebym zrobił przelew weryfikacyjny 

Wszystkie dane na koncie mam uzupełnienie,przelewy zaznaczone w każdy dzień roboczy 

Jeśli ktoś wie jak to naprawić to byłbym bardzo wdzięczny 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

Nie wysyłaj przelewów bez końca, jak długo to trwa? a na czym przesz te środki na PayU czy Przelewy 24? Wszystkie dane konta Allegro i konta bankowego są zgodne? zapytajmy: @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:35849458 Dane osobowe na koncie Allegro muszą być identyczne, jak dane osobowe właściciela konta bankowego. Nie możesz robić przelewu z cudzego konta. Zrób przelew z konta o takich samych danych osobowych, jak dane konta Allegro i będziesz mógł wypłacić. Weryfikacja trwa 3 dni.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:35849458 Weryfikacja w PayU standardowo może trwać do 3 dni roboczych, więc na razie poproszę Cię o cierpliwość. Na tę chwilę wszystko jest w porządku i jeśli wypłaty wciąż nie będą aktywne w okolicach czwartku lub piątku, napisz proszę do nas ponownie. Wówczas będziemy działać. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

damian214
#7 Wielbiciel#

Takie czasy mamy że weryfikacja trwa tyle czasu to jest chore, wręcz **piiip*****   powinno to być z automatu w tych czasach  tak jak to wygląda u innych potwierdzanie danych, ja mam zablokowane 2300 i teraz będę czekać 3 dni bo mają stare jakieś potwierdzanie. Przelewy56  tak to powinno się nazywać, są dużo w tyle za konkurencja 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ale to wszystko jest napisane w regulaminie, można robić wcześniej a nie jak się ma dopiero środki na koncie.😀

oznacz moderatorów