anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Weryfikacja payU na allegro lokalnie

ol-lach
#7 Wielbiciel#

Witam pierwszy raz sprzedaje na allegro lokalnie. Kilka rzeczy zostało już kupione i mam jako wypłata niemożliwa. W poniedziałek zrobiłam opłatę weryfikacyjną payU nadal status wisi jako w trakcie realizacji. Pytanie 

- jak długo będę czekać na weryfikację?

- po jakim czasie mogę wypłacić pieniądze, uzbierało mi się ponad 1300 złoty i nie powiem chciałabym to mieć na swoim koncie

- jeśli zrobiłam przelew z konta dziecka które jest założone pod moim kontem z którego nie korzystam. Na koncie dziecka jestem podana jako osoba decydująca i wogole to czy weryfikacja przejdzie?

 

Z góry dziękuję bo się niecierpliwie i denerwuje towar wysłany a co jeśli będę miała problem z wypłatą środków?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@ol-lach Dane rachunku do wypłat muszą być zgodne z danymi właściciela konta Allegro. Konto bankowe, które nie należy do Ciebie, nie zostanie zaakceptowane.

Będziesz mogła wypłacić pieniądze na żądanie lub ustawić automatyczne wypłaty po zaakceptowaniu danych.

Weryfikacja danych do wypłat trwa zazwyczaj kilka dni.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Przelew na konto

Jeśli wypłacasz pieniądze pierwszy raz, aktywuj usługę PayU – uzupełnij niezbędne dane, określ częstotliwość wypłat i zrób przelew weryfikacyjny. Aby aktywacja przebiegła pomyślnie, Twoje dane na rachunku bankowym muszą być takie same, jak te w ustawieniach konta Allegro.

oznacz moderatorów