anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Weryfikacje konta

ShatanShakira07
#7 Wielbiciel#

Witam,zmieniłem nr konta bankowego i dla weryfikacji wysłałem 1,01zł,niestety weryfikacja nie poprawna ,dane sie nie zgadzają,ale przecież to moje konto,co mam zrobic?chciałbym jak najszybciej bo wpłaty od kupujących są zablokowane,prosze o szybką odpowiedź

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@ShatanShakira07 Weryfikacja nie powiodła się, ponieważ nie dołączyłeś wymaganych dokumentów. W tym artykule znajdziesz informacje jakie dane musisz przedstawić, abyśmy mogli zweryfikować Twoje konto. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

ShatanShakira07
#7 Wielbiciel#

Witam,w dalszym ciągu trwa weryfikacja konta bankowego,ile to potrwa,wysłałem scany dowodu osobistego oraz 1,01zł ,ktore odesłano mi na konto,ale tez weryfikacja trwa nadal,czy Ja moge poprosić o nr tel do Allegro bo to juz powoli zaczyna byc wkurzające,chciałbym wreszcie wypłacić swoje pieniądze

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@ShatanShakira07, w zależności od operatora płatności, weryfikacja może potrwać kilka dni roboczych. Z tego, co widzę, Twoje dokumenty są weryfikowane od 25 października. Proszę Cię jeszcze o cierpliwość.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

ShatanShakira07
#7 Wielbiciel#

Mija 6dzień ,nadal konto jest weryfikowane...,mimo,że pieniądze są od was odesłane,to co tam jest jeszcze weryfikowane?dowód osobisty?na litość boską,chce tylko wypłacić swoje pieniądze i pozniej jako ponad 15letni użytkownik allegro nie chce miec już nic z wami wspólnego,ale chce odzyskać swoje pieniądze i chciałbym telefon kontaktowy do kogos kto patrzeniem na dowod zajmuje sie 6dni,bo nie chce już dłużej czekać

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@ShatanShakira07 pewnie zdjęcie się spodobało tej osobie i chce sobie jeszcze popatrzeć. 


telefon kontaktowy 🤣🤣🤣 żartowniś z Ciebie. 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ShatanShakira07 Wypłaty są już aktywne, dziękuję za cierpliwość 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów