anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

witam. kupiony ode mnie przedmiot uległ zniszczeniu przed wysyłką i nie nadaje się do sprzedaży.

Mikolo
#1 Nowicjusz#

witam. kupiony ode mnie przedmiot uległ zniszczeniu przed wysyłką i nie nadaje się do sprzedaży. Jak mogę anulować sprzedaż i zwrócić wpłatę kupującemu?

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Mikolo Napisać do kupującego, wyjaśnić zaistniały problem, poprosic o nr. konta do zwrotu i potem przelać zwrot za przedmiot+przesyłka.

oznacz moderatorów

Mikolo
#1 Nowicjusz#

ok, chciałbym też anulować sprzedaż na allegro i nie płacić prowizji, pieniądze są nadal na koncie allegro

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

Pieniądze z konta Allegro wypłacisz jak masz zweryfikowane konto do wypłat. Na AL nie ma prowizji. tylko bezzwrotna opłata. Musisz napisać do Allegro > czasami udaje się ją odzyskać. @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

toMCioPP
#11 Animator#

Załatw polubownie z kupującym, poproś o nr. konta w celu zwrotu środków, możesz wykonać fotografie uszkodzonego przedmiotu i wysłać w załączniku; również Allegro, jako dowód, że sytuacja wynikła nie z Twojej winy. Kolega tak rozwalił Samsunga, który się sprzedał w międzyczasie i nie było komplikacji. Powodzenia. 

oznacz moderatorów