anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wyłudzanie danych

patkia
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry

Bardzo proszę o zrobienie porządku z lewymi kontami, które chcą wyłudzić dane. Oraz o dodanie opcji zgłaszania podejrzanych kont od razu z panelu rozmowy. To upierdliwe, że trzeba pisać to tutaj z prośbą o zbanowanie konta. Dodatkowo chciałabym zamieścić zrzut rozmowy, ale mam możliwość tylko jednego. Pozostałe dwa konta wypisze. 

Nie wiem co się dzieje, ale wcześniej tego nie było. To już nawet Allegro nie jest pod tym kątem bezpieczne.

 

Client 107257013

Client 107257419

Client 107258589

 

Bardzo proszę o interwencję w tej sprawie, bo już to zaczyna robić się irytujące. 

Dziękuję 

Screenshot_20220821-151622998.jpg

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

mwmonety
#21 Demiurg#

Jest niedziela ale posprzątać by się nieco zdało  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Dacie radę?

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@patkia, zablokowaliśmy wszystkie te konta. Dzięki za zgłoszenie. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

patkia
#8 Zapaleniec#

Super, dziękuję 🙂 Mam nadzieję, że jak się ich poblokuje to trochę się wyciszą. Nie zdają sobie chyba sprawy, że to jest karalne. 

oznacz moderatorów

WWE_fans
#7 Wielbiciel#

Screenshot_20220821_181320_pl.allegro.sale.jpg

Screenshot_20220821_181315_pl.allegro.sale.jpg

Screenshot_20220821_181311_pl.allegro.sale.jpg

 I kolejene. Czy allegro potrafi zrobić z tym porządek? Nie jesteście fundacją, bierzecie za to kasę. Nie dość że wyrzuciliscie ludzi na allegro lokalnie to jeszcze nie potraficie utrzymać porzadku we własnym serwisie...

 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@WWE_fans, na jedno z tych kont się włamano, pozostałe są już zablokowane. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

patkia
#8 Zapaleniec#

I kolejne:

Client 107260674

Wsparcielokalnie

😕 To jest aż niewiarygodne. 

 

 

 

 

oznacz moderatorów

agus38
#12 Orędownik#

Co zrobisz? Kiedyś w dawnych czasach była weryfikacja danych za pomocą listu, zakładałeś koto na Allegro i latałeś codziennie do skrzynki, żeby sprawdzić, czy list już jest i czy możesz kupować. Teraz masz zakładanie konta od ręki, chyba nawet nie trzeba mieć numeru telefonu, zlikwidują 5 kont, gość otworzy 10 następnych i taka to zabawa.

Może było by lepiej mieć takie konta na oku, a tylko zablokować możliwość wysyłania wiadomości, ale nie wiem, czy jest taka opcja. Blokujesz nadawanie, gość myśli, że wysyła te wiadomości a one do nikogo nie dochodzą i tak by sobie wysyłał przez rok bez odzewu i zakończył swoją działalność.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@patkia, to konto już zablokowaliśmy. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów