anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wyłudzenie danych allegro lokalnie

IVI_VIA
#8 Zapaleniec#

Rozpoczęłam swoją przygodę ze sprzedażą na AL i załamka 🤦‍:płeć_żeńska: na dzień dobry zasypalo mnie kilkanaście wiadomości Wyłudzeń danych.... Naprawdę nie można coś z tym zrobić?? Dlaczego inne portale jak **piiip** i **piiip** nie mają takiego problemu? Byłabym wdzięczna też za możliwość usuwania niechcianych czatów, bo w tym chaosie nie odnajde tych prawdziwych 😣93282579-60F3-4484-991A-BCDD97294DDF.png

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Na pocieszenie Ci powiem, że to tylko tak na początku. Jak wystawisz więcej ofert to po tygodniu-dwóch odpuszczają. Przynajmniej tak to u mnie i męża wyglądało. 

oznacz moderatorów

IVI_VIA
#8 Zapaleniec#

Masakra.... Ale nie mogę usunąć niechcianych czatów, czy po prostu nie wiem jak?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@IVI_VIA Na razie nie ma niestety takiej możliwości, ale mamy w planach prace nad czatem na Allegro Lokalnie, więc prawdopodobnie taka opcja się pojawi. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

IVI_VIA
#8 Zapaleniec#

To może, jeżeli sprzedaż na Allegro lokalnie jest taka niedoskonała jeszcze, powinniście obniżyć koszty sprzedaży pobierane od sprzedającego 🥴 co koszty macie najwyższe ze wszystkich portali a jakość najniższa. Intuicyjność/ czytelność aplikacji AL też ma dużo do życzenia 😉

oznacz moderatorów