anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wygenerowałem etykietę i nie mogłem nadać 2 raz dopłacę do allegro

Imarysia
#1 Nowicjusz#

Chce żeby etykieta która się wygenerowała i którą wydrukowałem dałos radę ją zmienić !
ponieważ nie byłem świadomy że allegro w tej chwili jest nie jednym allegro i kilkoma allegro smart żółte allegro zielony allegro allegro box allegro charytatywnie allegro jeszcze 15 różnych allegro skąd ja mam to wiedzieć jak jestem osobą niepełnosprawną i nie wychodzę poza dom paczkomat InPost mam w wiarę blisko

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

Sa_nova
Moderatorka
Moderatorka

@Imarysia widzę, że masz dwa zamówienia do nadania - jedno przez paczkomat InPost a drugie w automacie paczkowym Allegro One Box. Napisz mi proszę, którą etykietę nadawczą mam usunąć? 😊 Ważna kwestia jest taka, że w momencie kiedy usunę etykietę - to zamówienie złożone z dostawą do Allegro One Box, będziesz musiał nadać w naszym zielonym automacie paczkowym. Jednak jeżeli masz bliższy punkt nadania, niż ten atualnie na etykiecie czyli ul. Powstańców 18B, 05-870 Błonie - będziesz mógł go zmienić.

Jeśli nie chcesz udostępniać obu metod dostawy w swoich ofertach, to możesz to zmienić w zakładce Moje aktywne ogłoszenia, wystarczy, że klikniesz w edycję oferty, zaznaczysz nową metodę dostawy i na końcu klikniesz w [zapisz zmiany]. 

Różnicą między Paczkomatem InPost a Allegro One Box, jest przewoźnik. Dla dostaw realizowanych do Paczkomatu przewoźnikiem jest zewnętrzna firma InPost, która posiada osobne punkty do nadania/odbioru paczek. Natomiast dostawy realizowane do Allegro One Box to nasze zielone automaty paczkowe, o których więcej przeczytasz tutaj

Allegro charytatywni to miejsce gdzie możesz sprzedawać i kupować przedmioty, a cały dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na wybrane organizacje charytatywne. 

oznacz moderatorów