anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wygenerowana etykieta a zamiast b

allan_2009_2009
#7 Wielbiciel#

Zaznaczyłam zbyt mały gabaryt do wysyłki zamiast b dałam a. Co teraz mogę zrobić wiem że musi być wygenerowana nową etykietą.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kostas11
#21 Demiurg#

@allan_2009_2009 Paczkomat czy One Box ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Klocek77
#9 Pomysłodawca#

Pewnie przyjdzie Ci wysłać na własny koszt albo w porozumieniem z kupującym można unieważnić zakup przez zwrot pieniędzy i umówić się na kolejną transakcję.
Podobnie tak się zrobiłem gdy przez pośpiech zrobiłem nadanie z Allegro, gdzie przechodząc na stronę Inpost z automatu był gabaryt A i zanim się zorientowałem już wygenerowałem etykietę. Niestety cofnąć nie mogłem i musiałem nadać kolejną przesyłkę na własny koszt. A drugi przypadek miałem jak na AllegroLokalnie automatycznie jest zaznaczona opcja One Box,  a ja mam do najbliższego punktu 100km i kupujący wybrał tą opcję. Wtedy też lipa z możliwośćią zmiany formy wysyłki - ale tam w Allegro siedzą i myślą jak coś zrypać a nie uprościć i dodać opcję cofnięcia pomyłki przy wyborze wysyłki 😕 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@allan_2009_2009 Poprosić moderację o usunięcie i wydrukujesz sobie nową, jutro dziś już nie pracują.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@allan_2009_2009 widzę, że przesyłka została nadana, więc chyba udało się rozwiązać problem? 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów