anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wypłata rekompesaty

Iwona567890
#8 Zapaleniec#

dzień dobry, czy to prawda że Allegro wypłaca rekompesatę? Jestem sprzedającą i dostałam maila że klient zgłosił o wypłate rekompesaty a po paru minutach że wniosek został zaakceptowany.. Nie miałam nawet kiedy wziąć udziału w dyskusji. Proszę o pomoc co mam robić

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

xyz96
#21 Demiurg#

Tak, to prawda że Allegro wypłaca rekompensaty. Jeśli taką wypłaci, może żądać od Ciebie zwrotu kosztów. Może też zablokować Twoje konto jeżeli nie oddasz pieniędzy. Szkoda, że nie miałaś kiedy wziąć udziału w Dyskusji. Na przyszłość - bierz w niej udział i załatwiaj sprawę tak, aby kupujący był zadowolony, wtedy nie będzie problemu.

oznacz moderatorów

Iwona567890
#8 Zapaleniec#
Co w przypadku gdy nie oddam pieniędzy allegro za wypłacenie rekompesaty? Moje konto zostanie tylko zablokowane?
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Iwona567890 Twoje konto już jest zablokowane. W korespondencji zadeklarowałaś, że chcesz oddać pieniądze klientowi. Ponieważ już wypłaciliśmy rekompensatę, spłać ją tak, jak napisała konsultantka.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Iwona567890
#8 Zapaleniec#

W korespondecji też napisałam że nie mam tylu pieniędzy żeby je oddać

oznacz moderatorów

Iwona567890
#8 Zapaleniec#

Przelałam pieniądze na konto Allegro. Proszę sprawdzić czy przelew został zaksiegowany i czy sprawa została zakończona?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Iwona567890 Tak, z informacji, do których mam dostęp, wynika, że sprawa została zamknięta. Prawdopodobnie dzisiaj otrzymasz maila w tej sprawie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów