anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wypłaty nieaktywne

MAMY ROZWIĄZANIE!
harrison28
#7 Wielbiciel#

Dlaczego mam nieaktywne wypłaty pomimo aktywnych PayU oraz Przelewy24?

oznacz moderatorów
26 ODPOWIEDZI 26
xyz96
#21 Demiurg#

Pewnie sprzedałeś jakiś droższy przedmiot i Allegro "aresztowało" Ci pieniądze do czasu, aż wyślesz towar i kupujący nie zgłosi problemu.

Druga opcja - masz zero zł do wypłaty. Gdy pojawią się pieniądze, wypłaty staną się aktywne.

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@harrison28, widzę, że otrzymałeś mailową odpowiedź na swoje zapytanie. 🙂

Opcja wypłat była zablokowana, ponieważ Twój bank zwrócił ostatni przelew, co było spowodowane zamkniętym rachunkiem.

Twoje dane do wypłat są już aktualne, więc możesz zlecić wypłatę tutaj.

Gdybyś miał jakieś pytania, bądź wątpliwości, daj proszę znać. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
harrison28
#7 Wielbiciel#

Tak, dziekuje bardzo okazało sie, ze miałem nie zaktualizowane konto bankowe. Sprawa rozwiązana. Dzieki za szybką pomoc i zaangażowanie 🙂

oznacz moderatorów
nitro78
#7 Wielbiciel#

Mam to samo wypłaty nieaktywne, chociaż payu i przelewy24 są aktywne.

Stało się tak po zmianie konta do wypłat, przed zmianą było wszystko dobrze.

Pieniądze mogłem wypłacić, ale chciałem zmienić numer konta, żeby nie przelewać z banku do banku, i teraz  nie mogę wypłacić.

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@nitro78, po zmianie danych do wypłat nakładana jest automatyczna blokada na 24 godziny. Jednak w związku z Twoim zgłoszeniem została zdjęta. Możesz już realizować wypłaty. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
nitro78
#7 Wielbiciel#

Właśnie zauważyłem, że wszystko już jest. Dziękuję.

oznacz moderatorów
anszo10
#7 Wielbiciel#

Nie oszukujecie ludzi bo mam taki sam problem i nie mogę wypłacić środków przez was [edycja] ,piszę kilkanaście maili i żadnego odzewu ,zrobiłem we wtorek przelew weryfikacyjny na kwotę 1.01 o godzinie 11 i do dziś żadnego odzewu , Weryfikacja miała trwać 1 dzień według maila. Na moim koncie piszę że PayU mam aktywne a na koncie jest informacja że wypłaty są nieaktywne to jak to jest ?ile mam czekać ?

oznacz moderatorów
anszo10
#7 Wielbiciel#

Mam ten sam problem i nic z tym nie zrobiliście ,piszę do was masę maili i kontakt jest bardzo ale to bardzo utrudniony , powinniście odpisywać na prośby o wyjaśnienie sprawy a nie zachowywać się jak wielką korporacja. Nikt nawet nie chce mi pomóc,powtarzam czekam tylko dziś na naprawę tej sytuacji ,jeżeli nie to zgłaszam niezwłocznie sprawę do UOKIK że łamiecie prawo konsumenckie

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@anszo10 Wypłaty PayU są już u Ciebie aktywne i z tego co widzę zleciłeś już wypłatę pieniędzy na swoje konto. Środki powinny pojawić się na Twoim rachunku maksymalnie do końca jutrzejszego dnia. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Client:60452877
#2 Obserwator#

Mam ten sam problem aktywowałem PayU i jeszcze tydzień jak czekam na pieniądze 

oznacz moderatorów
piekna371
#7 Wielbiciel#

@mr_omaMam ten sam problem mogłabym prosić o pomoc?

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@piekna371, widzę, że napisałaś o tej sprawie w kilku wątkach. W jednym z nich napisałam, że powinnaś już móc wypłacić środki. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
piekna371
#7 Wielbiciel#

Tak, lecz dostałam środki następny raz i chce je zwrócić lecz nie moge ich wypłacić znowu, jest możliwość zwrocienia ich bez potrzeby wypłacania? Allegrolokalnie

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@piekna371, aby zwrócić wpłatę na Allegro Lokalnie, powinnaś poprosić Kupującego o numer jego rachunku bankowego i zwrócić mu środki bezpośrednio na wskazany rachunek.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
piekna371
#7 Wielbiciel#

lecz mam środki na payU i nie moge ich wypłacić aby ich zwrócić

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@piekna371, widzę, że w tej sprawie powinnaś się z nami skontaktować przez ten formularz.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
Client:44183439
#1 Nowicjusz#

Witam mam środków 48.40 wpłaty nieaktywne. Oplacilam przelew 24 i pay 3 razy pobrane zostaly za to pieniądze a nadal nie mogę przelać środków na konto 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Weryfikacja PayU po przelewie trwa 3 dni robocze, weryfikacja Przelewy24 - 5 dni roboczych. Dane osobowe konta bankowego muszą być takie same jak dane osobowe konta Allegro.

oznacz moderatorów
Client:44183439
#1 Nowicjusz#

Dziękuję to czekam.

oznacz moderatorów