anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

wypłaty nieaktywne

Client:69442512
#7 Wielbiciel#

Witam nie mogę wypłacić środków payu, kupujący czeka na przesyłkę a jest napisane, że wypłaty nieaktywne

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16

pinsplash
#21 Demiurg#

@Client:69442512 On zaplacił - Ty masz mu wysłać. Aktywuj wypłaty 🙂

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Client:69442512
#7 Wielbiciel#

nie wyśle dopòki pieniądze nie zostaną przelane na moje konto lub kupującego, poczekam 2 dni jak nie to składam sprawę na policję i pozwe allegro o przywłaszczenie

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:69442512 ha ha ha ha ha 🙂

Przecież zaakceptowałeś regulamin i wpłaty na allegro finanse ! więc jakie przywłaszczenie kasa Twoja tylko musisz wypłacić 🙂 nikt Ci jej nie zabierze możesz wysłać towar bo kupujący po to płacą przez allegro finanse żeby szybko dostać towar, jak będziesz się ociągać to będzie dyskusja i blokada konta i wtedy nie wypłacisz 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:69442512 Aktywuj wypłaty; https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/konfiguracja-konta-do-wyplat/jak-aktywowac-usluge-payu-w-... Jeśli już to robiłeś, musisz zrobić ponownie.

Towar możesz wysłać, pieniądze Ci nie przepadną.

oznacz moderatorów

Client:69442512
#7 Wielbiciel#

wysłałem przelew weryfikacyjny dostałem wiadomość zwrotną, że zweryfikowali dane do wypłat A wypłaty dalej nieaktywne

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:69442512 Może masz pieniądze nie w PayU, tylko w Przelewy24.

Aktywuj też Przelewy24 https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/konfiguracja-konta-do-wyplat/jakie-dokumenty-przeslac-aby...

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:69442512 Musisz, jak sprzedawać aktywować PayU i Przelewy24. Tu masz napisane które są aktywne: https://allegro.pl/myaccount/newpayments_payout.php?source=system

oznacz moderatorów

Client:69442512
#7 Wielbiciel#

Dostałem wiadomość od allegro, że mam zablokowane konto, jak do 2 dni nie dostanę pieniędzy albo nie zostaną one zwrócone do kupującego składam sprawę na policję ponieważ jest to przywłaszczwnie  

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:69442512 Zapewne także podali powód zablokowania.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:69442512 Pewnie sprzedałeś jakąś droższą rzecz i Ci zablokowali pieniądze. Będą czekać aż wyślesz towar, klient go otrzyma, wtedy Ci odblokują. Albo aż oddasz mu pieniądze z własnej kieszeni, wtedy też Ci wypłaty odblokują.

oznacz moderatorów

Client:69442512
#7 Wielbiciel#

sprzedałem przedmiot za 300 zł rozmawiałem z prawnikiem i wiem, że oni nie mogą przywłaszczyć sobie pieniędzy i muszą je albo przelać mi na konto albo zwrócić do kupującego, nie mam również obowiązku wysłania tego przedmiotu dopóki pieniądze nie znajdą się na moim koncie, poczekam do końca tyg jak nic z tego nie wyjdzie to pójdę na policję

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:69442512 pamiętaj że zaakceptowałeś regulamin i zasady przyjmowania wpłat wiec marne szanse na ugryzienie tego, pewnie nie wysłałeś towaru czekając na wypłatę i kupujący to zgłosił i blokada bezpieczeństwa 😞 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Tak to jest z tym płaceniem przez pośredników. Kiedyś płaciło się głównie prosto na konto sprzedawcy i nikt nikomu niczego nie blokował.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@xyz96 ale to trwało dłużej 😞  może prywatnym osobą to nie na rękę ale firmy se chwalą mam od razu info że mogę pakować a tak musiałem przeglądać historie, kupujący w tytule pisali często zamiast nicka nazwę produktu a tu klops sprzedanych 10 sztuk i od kogo wpłata 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@kostas11 Osobom, kostas, osobom😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Client:69442512   To jest bardzo dobry prawnik, on wie jak się zarabia na klientach.  Problem w tym że on nie zna, albo nie chce poznać  wszystkich szczegółów  twojej  umowy z Allegro.

A na poważnie, oni  (Allegro)  sobie niczego nie przywłaszczyli.  Sam im udostępniłeś swoje pieniądze  akceptując regulamin.

Żeby mogli przekazać pieniądze na twoje konto musisz udowodnić że to  twoje konto, a nie kogoś  powiedzmy "podstawionego".

Tak trudno to ogarnąć?

oznacz moderatorów