anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

wyplata środków za sprzedane przedmioty

MAMY ROZWIĄZANIE!
rastafian
#7 Wielbiciel#

witam 
Mam pytanie choć jestem użytkownikiem allegro od 12 lat, to od dłuższego czasu nic nie sprzedawałem. Kilka dni temu wystawiłem przedmiot na sprzedaż przez allegro lokalnie i chciałbym się dowiedzieć jak wygląda temat wypłaty środków za sprzedany przedmiot. Mam już moje konto bardzo długo i nie wiem czy mam dodane jakiekolwiek dane lub numer konta bankowego. Przez ostatnie 10 lat mieszkałem za granicą, wiec jeśli nawet jest tam jakiś numer konta to nie jest już aktualny. Chciałbym się dowiedzieć gdzie mogę dodać aktualny numer konta i więcej informacji na temat jak wypłacić pieniądze z serwisu? Moja aukcja kończy się za 2 dni wiec zależy mi na tym by przygotować wszystko tak aby jak aukcja się skończy wszystko było aktualne. Proszę o pomoc i pozdrawiam 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
konto zamknięte
Nie dotyczy

Już myślałem, że to będzie tekst Sprzedaję od 12 lat i nigdy nic nie wypłaciłem, już sobie zacząłem wyobrażać te miliony na AF 😁

oznacz moderatorów
rastafian
#7 Wielbiciel#

super dziękuje i pozdrawiam 

oznacz moderatorów
-Scareface-
#7 Wielbiciel#

Ile się czeka na wypłatę środków ?

Dane moje są zweryfikowane, kliknąłem wczoraj  t.j.17.06 'wyplata środków a pieniędzy do dzisiaj nie mam na koncie.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Wypłaty są realizowane do końca następnego dnia roboczego po zleceniu, czyli pieniądze najpóźniej dziś do północy powinny zostać przelane na Twoje konto.

oznacz moderatorów