anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wyróżnienie za 1zł - Allegro Lokalnie

aiwatk0
#7 Wielbiciel#

Chcąc wystawić ofertę wciąż mam możliwość wyboru wyróżnienia za 1zł.

Wg regulaminu promocja się skończyła. https://allegro.pl/regulaminy/wyroznij-ogloszenie-z-allegro-lokalnie-za-1-pln-6MPYKz0rPTL
O co chodzi? Czy można jeszcze wystawiać z wyróżnieniem za 1zł? Nie wyrobiłam się wystawieniem wszystkiego, więc chętnie bym skorzystała.

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

ACCURON
#13 Ambasador#

jeszcze mozna za 1zl 

oznacz moderatorów

aiwatk0
#7 Wielbiciel#

jest gdzieś info o przedłużeniu tej promocji? Jak teraz wyróżnię za 1zł, to może później Allegro doliczy pozostałą kwotę?

oznacz moderatorów

ACCURON
#13 Ambasador#

jak jest to sie korzysta czasem pozniej wylaczaja nic nie doliczaja aktualnie mam do zaplaty 54zl wyroznienia

oznacz moderatorów

kamilpownuk91
#8 Zapaleniec#

Dobry wieczór,ile ofert wyróżnionych? Dziękuje

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@kamilpownuk91 to jest post sprzed 2 lat 😄 jak potrzebujesz pomocy stwórz nowy wątek 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mateuszcg
#9 Pomysłodawca#

Kupujesz wyróżenienie na dany okres, po upływie tego czasu podświetlenie znika i nie nalicza żadnych opłat. Pozdrawiam

oznacz moderatorów

aiwatk0
#7 Wielbiciel#

Ale wg regulaminu jest już po promocji. Dziwne.

oznacz moderatorów

mateuszcg
#9 Pomysłodawca#

Nie wiem jak Ciebie, ale mnie na AL już chyba nic nie zdziwi. 

oznacz moderatorów

kamilpownuk91
#8 Zapaleniec#

Dobry wieczór,również chciałbym się dowiedzieć jak jest po promocji która się kończy za parę dni lecz zostało 26dni wyróżnienia wykupionego za 1złoty,co pużniej?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@kamilpownuk91 Zgodnie z regulaminem wyróżnienie wyłączy się automatycznie po upływie 10 dni w przypadku ogłoszenia, po upływie 10 lub 30 dni w przypadku ogłoszenia z opcją „Kup Teraz” oraz po upływie 7 dni w przypadku ogłoszenia z licytacją. Jeśli zakończysz ogłoszenia przed planowanym automatycznym wyłączeniem, opłata za wyróżnienie nie zostanie zwrócona.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

kamilpownuk91
#8 Zapaleniec#

Dobry wieczór,dziękuję bardzo za informację i wyczerpującą odpowiedź dotyczącą promocji.

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

Promocja jest ponownie, trwa do 13 lipca.

oznacz moderatorów