anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wystawiłem przedmiot pamięci komputerowe na Allegro lokalnie z wysyłką i opisałem błędnie jako 2x4G

piotr_the
#9 Pomysłodawca#

Wystawiłem na allegro lokalnie Pamięci RAM z wysyłką kup teraz i opisałem błędnie jako 8GB 2x4GB, a to są 4GB 2x2GB, kupujący kupił i zapłacił razem z wysyłką. Co zrobić by anulować sprzedaż, jak zwrócić mu pieniądze i żeby nie była pobrana opłata za wysyłkę?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Na AL musisz poprosić kupującego o numer konta do zwrotu pieniędzy i oddać mu tyle ile wpłacił .Nie zapomnij przeprosić ,bo wina jest po twojej stronie .

oznacz moderatorów

piotr_the
#9 Pomysłodawca#

OK. a co z opłatą za wysyłkę? Czy mam jakoś w AL anulować sprzedaż? Bo nie będę wysyłał!

oznacz moderatorów

estaw1
#8 Zapaleniec#

@piotr_the Za wysyłkę? Chyba chodzi Ci o opłatę za sprzedaż - prowizję?

Możesz poprosić o jej zwrot tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1b69d4ac-dd8e-4631-b724-47d66829753d&subjectId=71d604cc-a... Dołącz potwierdzenie zwrotu wpłaty kupującemu i najlepiej pisemną rezygnację kupującego z towaru. 

oznacz moderatorów

piotr_the
#9 Pomysłodawca#

No kupujący zapłacił za pamięć + wysyłka 8,99 InPost wydrukowałem etykietę, ale nie będę wysyłał dostałem tą kwotę na konto allegro, jak prześlę całą kwotę z kosztami przesyłki bezpośrednio do kupującego, to allegro przypadkiem mnie nie obciąży tym 8,99!

oznacz moderatorów

estaw1
#8 Zapaleniec#

@piotr_the Na Lokalnie za wysyłkę zapłacisz tylko wtedy, gdy wyślesz paczkę. Samo wydrukowanie etykiety nic nie kosztuje. 

oznacz moderatorów

piotr_the
#9 Pomysłodawca#

Ok dzięki!

oznacz moderatorów