anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wystawiłem w licytacji przedmiot Allegro Lokalne i ?

gothic75
#8 Zapaleniec#

Witam wystawiłem przedmiot w allegro lokalne przedmiot został zlicytowany. Do kupującego napisałem co jak odpisał " że wieczorem odpisze bo nie ma czasu na to " nie odpisał, nie odpisał też do południa następnego dnia. Po południu poinformowałem kupującego że przedmiot nie jest już dostępny bo został sprzedany " może i moja wina ale tak wyszło dużo przedmiotów pewien Pan kupował ode mnie i ten też przez przypadek został sprzedany. Więc jak się zorientowałem to napisałem do Kupca z Allegro Lokalne że przedmiot już jest nie aktualny. Wspomnę też że nie została przelana wpłata od Kupującego za ten przedmiot. Teraz straszy mnie sądem że to oszustwo. Dla mnie oszustwo było by wtedy gdy bym Kupującego nie poinformował o zdarzeniu i jak bym przyjął wpłatę i nie wysłał przedmiotu. Jakiś narwany facet 😕 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

exoryna
#14 Krzewiciel#

Opisałes swoją historię. Ok.

Ale w jakim celu? Coś chcesz zapytać się

oznacz moderatorów

gothic75
#8 Zapaleniec#

no posądza mnie o oszustwo i straszy sądem. Coś może mi zrobić w tym temacie ? 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Oczywiście -nic .Przecież nic nie zrobi.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

No i już !!

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@gothic75 Oczywiście może iść do sądu i domagać się wydania rzeczy, wcześniej jednak musi zapłacić.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ale nie zapłacił( 5 dni).

oznacz moderatorów

gothic75
#8 Zapaleniec#

Za przedmiot nie zapłacił przed poinformowaniem go że przedmiot został sprzedany i do tej pory nie ma wpłaty.

oznacz moderatorów