anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wystawilem na licytacje produkt i ktos dal zawrotna sume,jak moge zglosic tego kogos?

kronek80
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Pisząc tu to też można uznać za formę zgłoszenia . Poprośmy nasze moderatorki o przyjrzenie się tej licytacji .  @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Co Wy na to?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Zapewne celowo i nie opłaci, masz zablokowaną ofertę.🙁

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@kronek80 Cześć, zgłosiłam tę sytuację do odpowiedniego zespołu. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@kronek80 Na wskazanym koncie doszło do włamania. Konto zostało już zabezpieczone. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

Tez miałem takie przypadki w licytacji na lokalnie. Licytowalem 3 przedmioty wpisałem swoją cenę , po godzinie zostałem przelicytowany jakiś gościu dla zabawy, wpisał 10 tysięcy , do każdego przedmiotu, oczywiście już w tym momencie pozbawił mnie dalszej licytacji. 

 

Oczywiście zgłosiłem ten fakt że koleś to zrobił dla zabawy, odpowiedź była taka, jazdy może brać udział w licytacji nie możemy tego zabronić użytkownikom. 

Przecież to było oczywiste że koleś zalicytowal gigantyczna sumę dla żartów, w tym momencie pozbawił innym użytkowników dalszej licytacji. 

 

Allegro powinno zablokować takie konto , którzy dają gigantyczne kwoty, a później nie płacą za to . 

Nie zamierzasz kupić przedmiotu nie wpisuj gigantycznej kwoty, skoro wiesz że nie zapłacisz za przedmiot, licytujesz dla zabawy, daj możliwość licytować innym którzy zapłacą za wygraną licytacje. 

 

Allegro powinno żartownisiom takie konta blokować, a nie robi tego

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Agent555 Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie. Konta z wyżej opisanej przez @kronek80 sprawy nie będziemy blokować, ponieważ doszło na nim do włamania (to nie klient licytował, tylko włamywacz, zatem bez sensu będzie karanie za to działanie właściciela konta, prawda?).

O zgłoszonej przez Ciebie sprawie nie mogę się wypowiedzieć, ponieważ nie znam szczegółów, ale z pewnością pracownik Allegro zweryfikował sytuację. Nawet jeśli konto nie zostało zablokowane, to do klienta mogło zostać wysłane ostrzeżenie. Nie musimy informować zgłaszających o podjętych działaniach na zgłoszonych kontach. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

@ko_alka  

 

Użytkownik napisał że wystawił przedmiot i ktoś dał gigantyczna kwotę i chce tego użytkownika zgłosić . 

Ty piszesz że doszło do włamania na konto użytkownika który to zglosił, przecież jeśli ktoś się włamał na konto użytkownika i licytowal z tego konta na którym jest wystawiony przedmiot nie ma możliwości żeby licytować swój przedmiot z konta. 

Tak wynika z wypowiedzi 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Agent555 Nie, do włamania doszło na koncie użytkownika, który licytował.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Jak dla mnie to winę ponoszą ci którzy nie potrafią zabezpieczyć konta użytkownika przed włamaniami na nie i licytowania dla zabawy . Wielu sprzedawców ponosi przez to straty (bezzwrotne są koszty wystawienia i wszelkie wyróżnienia i promowania) jak i ci co chcą kupić daną rzecz lecz nie są w stanie przez takie zabawy pseudo klientów. Sytuacja wymaga zdecydowanych działań oraz zmian które by taki proceder ukróciły.

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

piszesz że gigantyczne kwoty.... Ale wartości sa subiektywne. Może dla kogoś taki przedmiot był tyle wart. Trudno to oceniać.

oznacz moderatorów