anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wystawione oferty w allegro nielokalne

jago85
#7 Wielbiciel#

Witam. Prosze o pomoc. Gdzie w aplikacji allegro nielokalnie zjadę wystawione produkty.

W opcji "moje allegro" mam tylko zakładki: zakupy, lokalnie (nie wiem po co ta zakładka skoro do lokalnego jest osobna aplikacja) i konto. Nigdzie w tehj aplikacji nie mogę znaleźć moich ofert. 

Z góry dziekuje za pomoc.

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

Agent555
#17 Koryfeusz#

@jago85 - to nie jest allegro nielokalnie jak napisałeś, to jest allegro lokalnie.

W aplikacji allegro lokalnie wszystkie swoje wystawione produkty znajdziesz tutaj 

https://allegrolokalnie.pl/konto/oferty/aktywne 

Kliknij w ten link

 

oznacz moderatorów

jago85
#7 Wielbiciel#

@Agent555 no niestety to na pewno jest allegro nie lokalne. Jestem tego pewien. Link który podesłałeś (z który dzięki) jest do strony a mnie chodziło o aplikacje. Allegro odpisało zw nie ma takiej możliwości. Przynajmniej na razie

oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

Jest taka opcja w aplikacji allegro lokalnie zobaczyć wszystkie wystawione przedmioty 

oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

Kliknij w ikonkę allegro lokalnie.

Screenshot_20220310-065753.png

 Pózniej kliknij "Sprzedaję"

Screenshot_20220310-065753.png

 Na samym końcu kliknij"Wszystkie ogłoszenia" Będziesz tam miał wszystkie przedmioty które wystawiles

Czy o to ci chodziło.

oznacz moderatorów

jago85
#7 Wielbiciel#

Nie. Mam przedmiot wystawiony na allegro nielokalnym. Nie widzę go ani na jednej ani na drugiej aplikacji. Niestety. 

oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

Jak go nie widzisz to być może  tego przedmiotu nie masz wystawionego

To jest allegro lokalnie

oznacz moderatorów

jago85
#7 Wielbiciel#

To jeszcze raz. Są dwie apki allegro: lokalnie i zwykła (chyba że się mylę). Ani w jednej ani w drugiej nie widzę tego przedmiotu. Ale przez przeglądarkę jest. Dzięki za pomoc ale allegro pisało że nie ma opcji zobaczenia tak wystawionego przedmiotu. Debilne ale co poradzę. Natomiast jest to na pewno utrudnienie a apki miały pomagać. 

oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

Spróbuj zaktualizować te 2 aplikacje .

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@jago85 aplikacja Allegro jest aplikacją zakupową, dlatego nie widzisz tam przedmiotu wystawionego na Allegro. Twoja oferta jest widoczna na portalu, jej numer to 11855184893. Możesz ją sprawdzić w tej zakładce korzystając z przeglądarki, zamiast aplikacji.    

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

jago85
#7 Wielbiciel#

Powiem tak. Przez przeglądarkę to żadna filozofia. Jednak intuicja podpowiadala że w aplikacji też będzie. No ale cóż. To pytanie inne. Kiedy wprowadzona zostanie taka funkcjonalność do aplikacji?? Czy zostanie (lub jest) aplikacja która będzie służyła też sprzedawcom? 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@jago85 aplikacja Allegro będzie aplikacją zakupową. Na razie nie mam informacji, aby miała powstać aplikacja dedykowana sprzedającym na Allegro.   

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów