anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wystawione przedmioty

Agent555
#17 Koryfeusz#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

 

Czy to zostanie usunięte przez allegro czy nie,

Na ten moment ogłoszenie jest widoczne, mam tych albumów jeszcze około 25 sztuk, na ten moment wystawiłem jeden album, bo nie miałem pewności czy to nie zostanie usunięte.

Proszę mi napisać,czy mogę wystawiać pozostałe albumy.Czy to nie zostanie usunięte Podaje numer oferty. @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  są to zdjęcia e******e,więc wiecie co tam się znajduje.

Oferta: f1ecb250-08ed-4879-9320-6745b4e3932a

Seks, relacje partnerskie

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Agent555 przepraszam, że czekasz na odpowiedź. Zostałam poproszona, abyś napisał w tej sprawie do zespołu zajmującego się zasadami ofert przez formularz

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Agent555
#17 Koryfeusz#

@la_nika  Czy to jest konieczne żebym pisał do działu zajmującym się ofertami. Wczoraj wystawiłem jeden album i na ten moment nie zostało jeszcze usunięte ogłoszenie.

Dzisiaj zarezykowalem i wystawiłem następny album i też nie zostało usunięte ogłoszenie.

Myślę że ten zespół co się tym zajmuje już widział te moje dwa wystawione przedmioty(lub być może się mylę).

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Agent555 oferty są wystawione w odpowiedniej kategorii, ale tak jak napisałam otrzymałam odpowiedź, że w kwestii weryfikacji poprawności oferty prosimy o bezpośredni kontakt. Decyzję pozostawiam Tobie. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów