anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysyłka nie działa i reklamacje nie działają.

darek794
#7 Wielbiciel#

Otrzymałem wiadomość że sprzedałem przedmiot przez Allegro Lokalnie. Chciałem go wysłać przez OneBOX ale usługa nie działa, bo wyskakuje mi komuniakt : Wpisałeś więcej niż 31 znaków. Nie bardzo rozumiem, to co z tego, czy ja mam teraz się przeprowadzać, bo Allegro nie jest w stanie obsługiwać adresów, co mają więcej niż 31 znaków długości ???

Chciałem złożyć reklamację i przechodzę do linku : napisz do nas . A tam prośba wpisz numer aukcji której dotyczy reklamacja. I szukam numeru oferty. Nie ma w liście sprzedanych  żadnego numeru oferty.

darek794_0-1713365819095.png

Więc nie jestem w stanie wysłać przedmiotu, bo mam za długi adres domowy. I nie jestem w stanie złożyć reklamacji, bo nie ma w Allegro Lokalnie numeru oferty. 

Perfekcyjne rozwiązanie problemu reklamacji przez Allegro - po prostu nie można złożyć reklamacji.

Poziom usług tragiczny.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

br.
#21 Demiurg#

@darek794   Czy na pewno jesteś pewien że sprzedałeś przedmiot?  Masz tą sprzedaż w zakładce  SPRZEDANE ? Czy masz wpłacone na koncie Finanse?

Pytam bo jest mnóstwo oszustw, wyłudzeń, oszuści informują  że kupili po to aby bez płacenia uzyskać przedmiot, albo chcą wyłudzić dane.

Możliwe że to jest powodem twoich kłopotów.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@darek794 Widzę, że udało Ci się już wygenerować etykietę. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów