anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wznowiona licytacja po nieopłaceniu przez klienta na Allegro lokalnie

Sokot
#7 Wielbiciel#

Witam,

Mam taką sytuację że po nieopłaceniu wygranej licytacji przez kupującego aukcja mi się wznowiła. Juz ktoś dał 2 zł ale chciałbym edytować to ogłoszenie. Przede wszystkim chciałbym je wyróżnić i dopisać w tekscie że prosze o nielicytowanie osób niezdecydowanych. Nie wudze tych opcji - mogę jedynie je zakonczyć. Jest na to spoób czy musze kogoś rozczarować i zakończyć bez sprzedaży przedmiotu.

Pozdrawiam,

Marcin

oznacz moderatorów
20 ODPOWIEDZI 20

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Sokot Jeśli ktoś już licytuje, niestety nie wprowadzisz zmian w ofercie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Sokot
#7 Wielbiciel#

@nat_not ale nie moge nawet wyróżnić ? Wcxześniej było wyróznione. może samoistnie się wyróżniło skoro automatycznie się odnawia. nie wiem jak to sprawdzić a zależałoby mi aby było lepiej widoczne. Bez wyróżnienia ryzykuje że licytacją nie osiągnie dobrej ceny i szczerze mówiąc wole zamknąć teraz i przeprosić kupującego.

oznacz moderatorów

Sokot
#7 Wielbiciel#

@nat_notJeszcze jedno pytanie - ono terqaz ma bardzo dużo wyświetleń jakby to była suma 2 aukcji ? czy tak jest i czy moje wyróżnienie jest przedłużone i działa ?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Sokot Podaj proszę numer oferty, o którą chodzi.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Sokot
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Sokot Ta oferta była wyróżniona do 5 czerwca. Obecnie opcja promowania nie jest w niej aktywna. Powinieneś widzieć opcję dodania wyróżnienia tutaj. Sprawdź ponownie czy możesz wprowadzić tę zmianę. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Sokot
#7 Wielbiciel#

@nat_notprzy każdym moim ołoszeniu jest opcja jest ale nie przy tym 😞

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Sokot Prześlij proszę zrzut ekranu.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Sokot
#7 Wielbiciel#

@nat_notproszęps.jpg

oznacz moderatorów

Sokot
#7 Wielbiciel#

@nat_not można prosić o ustosunkowanie się bo auikcja trwa a osiagana cena bez opcji wuruznienia mnie nie interesuje. Wyróżnienie na ostatnie 3 dni tez juz mnie nie interesuje

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Sokot Zgodnie z pierwszą odpowiedzią @nat_notjeżeli w licytacji są już licytujący (a tak jest w tym przypadku), to nie ma możliwości edycji takiej oferty, co jest równoznaczne z brakiem możliwości dodania wyróżnienia. Możesz edytować trwające ogłoszenie z licytacją, jeśli nie ma w nim jeszcze ofert licytujących. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Sokot
#7 Wielbiciel#

@ko_alka czyli wasz automat wystawił moje ogłoszenie po swojemu i ja nic nie moge z tym zrobić i musze sprzedać przedmiot nie na moich warunkach a na waszych warunkach ? Proszę o odkręcenie tej sytuacji.

oznacz moderatorów

Sokot
#7 Wielbiciel#

@ko_alka @ko_alka 

Możesz edytować trwające ogłoszenie z licytacją, jeśli nie ma w nim jeszcze ofert licytujących. 

Tak ale jakofera za "2 zł pojawia "się chwila po starcie to mam związane ręce prawda ? Tak jak pisałem prosze o wycofanie oferty i mozliwość wystawienia jej na moich nie waszych warunkacch

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Sokot Nie mamy możliwości wycofania oferty klienta. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Sokot
#7 Wielbiciel#

@ko_alka to co w takim razie Pani sugeruje abym zrobił. przedmiot zostanie sprzedany przy niższym zainteresowaniu i oglądalności co niewątpliwie wpłynie na jego niższą cenę. Niw moecie Państwo wymuszać u sprzedających takich transakcji.

oznacz moderatorów

Sokot
#7 Wielbiciel#

@ko_alka poza tym Pani @nat_not  jasno pisała powyzej że powinienem mieć możliwość dodawania wyróżnienia - jeszcze prosiła o przesłanie załącznika dla udowodnienia że nie mam takiej możliwości. 

 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Sokot Zgodnie z pierwszą wiadomością @nat_not 

ko_alka_0-1686662607311.png

Przykro mi, ale nie mamy technicznej możliwości umożliwienia Ci dodania wyróżnienia czy wycofania oferty licytującego. 

Możesz skontaktować się z klientem, wyjaśnić mu tę sytuację, zakończyć ofertę, a następnie wystawić ją ponownie. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Sokot
#7 Wielbiciel#

@ko_alka a zgodnie z tą wiadomością ?


"

Moderatorka
 
 ‎12-06-2023 14:53

Ta oferta była wyróżniona do 5 czerwca. Obecnie opcja promowania nie jest w niej aktywna. Powinieneś widzieć opcję dodania wyróżnienia tutaj. Sprawdź ponownie czy możesz wprowadzić tę zmianę. 

   Natalia
   Moderatorka

"
 
 
oznacz moderatorów

Sokot
#7 Wielbiciel#

Proszę nie zachowywac się tak jakbyście Państwo nie sugerowali że że jednak mogę wystawić wyróżnienie i nie wyciągać wybiórczo z konweracji Co wam pasuje. Zakończyłem sprzedarz wytłumaczłem klientowi jakie probelmy stowrzyliście. Wiem że to są groszowe sprawy ale przyzwoitość nakazuje abyście nie pobierali prowizji od sprzedaży którą wymusiliście.
Pozdrawiam i mam nadziej na odpowiednie zachowanie się w tej sytuacji

oznacz moderatorów