anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zła opcja wysyłki/odbioru czy da sie anulować transakcje i cofnąc nałozona prowizje

marpoch1
#2 Obserwator#

Witam przy sprzedazy pomylilem się i zaznaczyłem opcje odbiór osobisty płatność przy odbiorze. Wraz z kupujacym chcielibyśmy cofnąc transakcję żebym mógł jeszcze raz wystawic ten sam przedmiot i żeby kupujacy kupil go jeszcze raz ale z odpowiedniam opcja kupna. Czy jest taka możliwość czy moze mam po prostu poczekać az prowizja mi zniknie za sprzedaż i wtedy wystawic to ponownie bo kupujący nie dał mi żadnych pieniedzy

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kostas11
#21 Demiurg#

@marpoch1 prowizja nie zniknie, poproś wpłatę na konto oraz dopłatę na wysyłkę i wyślij po co kombinować ? Na allegro lokalnie nie ma prowizji jest bezzwrotna opłata transakcyjna 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

marpoch1
#2 Obserwator#

Znaczy tutaj chodzi o to ze prowizja wynosi 154 zl i nie dostałem pieniędzy a kupujący nie chce zbytnio odbierać przesyłki osobiście a prowizja ciągle występuję więc nie wiem zbytnio co mam zrobić

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@marpoch1 sorki myślałem że ten sam kupujący chce ponownie zamówić z wysyłką, a on poprostu to olał 😞  norma na lokalnie nie udostępniaj takiej metody, będzie ciężko udowodnić że nie odebrał ale możesz spróbować https://allegro.pl/pomoc/kontakt czasem zwracają a co do zasady jest to opłata bezzwrotna 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

marpoch1
#2 Obserwator#

Wlasnie kupujący chce ponownie zamówić z wysyłka ale no szkoda mi troche 150 zl płacić za nic i zastanawiam się czy allegro lokalnie jest w stanie anulować transakcje

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@marpoch1 jak chce to w czym problem, już przecież kupił niech przeleje Ci kasę i wyślij 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

marpoch1
#2 Obserwator#

chodzi o to, że kupujący chce ponownie kupic zeby wszystko się zgadzało w razie jakiś problemów a to oznacza ze będę mieć 2x prowizje naliczoną czyli okolo 300 zlotych i kupujący nie chce zbytnio płacic elektronicznie z jakiegos powodu poprzez opcje którą zaakceptował odbiór osobisty ale tez nie chce z 2 strony spotkać sie w połowie drogi zeby to dostarczyć do reki ;/

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@marpoch1 jeśli masz z kupujcym kontakt to dogadaj się w sprawie dopłaty za wysyłkę i wyślij choćby Pocztą /

oznacz moderatorów