anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zabawne zachowanie konkurencji na Allegro Lokalnie

MAMY ROZWIĄZANIE!
Terutsu
#7 Wielbiciel#

śmieszne allegro.PNG

Co mam zrobić w sytuacji kiedy konkurencja robi mi takie rzeczy?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
Terutsu
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Terutsu Nie widzimy ,musi moderator zatwierdzić.

oznacz moderatorów
Terutsu
#7 Wielbiciel#

Chodzi o to, że kupuje po 7160000 sztuk powiedzmy, aż aukcja zniknie 😞

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Terutsu Wiesz AL to trudna sprawa, tam rządzi się swoim życiem .Zgłoś do Allegro  może mu zablokują konto.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
StoreGG_5
#8 Zapaleniec#

To są BIZNASSSSMANI z allegro  .Osobiście wolałbym ten czas poświęcić na coś bardziej  przyszłościowego względem swoim  ofert , aukcji itp .  Lepszą grafikę , opis , promocję  coś co  zaprocentuje bardziej niż , utrudnianie innym życia .  Nawet  jak taki Czesio pozbędzie się   1 sprzedawcy z tej   konkurencji  to na jego miejsce i tak przyjdzie 2 następnych .  
Pisząc do ,,pomocy " Allegro    w sprawie obojętnie jakiej i tak dostaję się odpowiedź z 3 gotowych szablonów  typy ,, Zachęcamy do nawiązania dobrego kontaktu z innymi użytkownikami allegro  ! Sprzedawca powinien być zawszę uśmiechnięty i serdeczny  ! To pomoże rozwiązać  wszystkie problemy " XDDD

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

tekst ci się rozjeżdża 😮

oznacz moderatorów
Client:79179573
#16 Inspirator#

@Terutsu napisał(a): "Co mam zrobić w sytuacji kiedy konkurencja robi mi takie rzeczy?"

Ale że to inni SPRZEDAWCY psują Ci aukcje? Jak to? Przecież za całe zło na Allegro odpowiadają kupujący.

____________

Ty też masz dość CZARNEJ LISTY KUPUJĄCYCH? Poprzyj pomysł!

oznacz moderatorów
Cott666
#10 Popularyzator#

@TerutsuMasz działalność gospodarczą? Nie wydaje mi się. Sprzedajesz po zaniżonych cenach? Ciesz się, że ci wszystkiego nie zlikwidowali.

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

wystawiaj jako ogłoszenie, wtedy nikt ci tego nie zdejmie 🙂

pozatym bez działalności takie działanie jest nielegalne, konkurencja to może ci przyprowadzić urzędasa jeszcze 🙂

oznacz moderatorów