anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zablokowana sprzedaż Smart! na Allegro Lokalnie

MAMY ROZWIĄZANIE!
pager111
#7 Wielbiciel#

pager111_0-1700604341694.png

Dzień dobry, chciałem zapytać o przyczynę i jak naprawić zablokowaną sprzedaż Smart? Znalazłem nieopłacony rachunek na allegro 2zł, opłaciłem go, i wykupiłem teraz usługę Smart!, natomiast nadal widnieje status zablokowanej sprzedaży. Dodatkowo przy wystawianiu aukcji na allegro lokalnie nie widzę w ogóle dostępnej opcji wysyłki Paczkomatów z Allegro, wszystkie możliwości wysyłki nie są powiązane z allegro, mimo, iż wybieram opcję "kup teraz". Czy coś się zmieniło w allegro, czy to kwestia tej blokady?

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
LEW433
#21 Demiurg#

Kwestie blokady wyjaśnisz tylko z działem bezpieczeństwa. Ale Smart na AL działa inaczej niż na zwykłym.

oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Opcje są 2 albo jakaś blokada bo cos przeskrobałeś i wtedy robisz jak pisze LEW czyli piszesz na allegro kontakt.

Opcja druga to czy nie usuwałeś ostatnio przypadkiem starych ogłoszeń? Wtedy podobno też jakoś automatycznie blokują smarta i wystarczy poprosić o odblokowanie.

oznacz moderatorów
pager111
#7 Wielbiciel#

Dziękuję bardzo za odpowiedzi. Mam jedno stare ogłoszenie, ale jest ciągle aktywne. Jak się można skontaktować bezpośrednio z allegro? Szukam po cąłej stronie, ale nie potrafię znaleźć, jest tylko to forum dostępne. 

oznacz moderatorów
pager111
#7 Wielbiciel#

Już znalazłem, dziękuję!

oznacz moderatorów
AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#
oznacz moderatorów