anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zablokowana sprzedaż smart na allegro lokalnie

Slayne
#8 Zapaleniec#

Witam

Mam konto firmowe na allegro. Mam tam smarta na zakupy i na sprzedaż. 

Zacząłem wystawiać jakieś przedmioty na allegro lokalnie. Ale mam informację, że 

Twój Smart!

status:Zablokowana sprzedaż Smart!
rodzaj pakietu:12 miesięcy
 
Czytałem inne wątki, że to naruszenie regulaminu, albo, że jak ogłoszenia są kasowane. Ale ja na lokalnie chyba nigdy nie sprzedawałem. Kiedyś coś kupiłem. Skąd tu blokada?
 
Prośba o weryfikację. 
 
pozdrawiam
oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

LEW433
#21 Demiurg#

@Slayne Nie ma Smarta dla kont firmowych na Allegro Lokalne.

oznacz moderatorów

Slayne
#8 Zapaleniec#

Nawet jak się zapłaci?

Czyli mam sobie założyć konto prywatne? Jeśli tak to jak to zrobić jak to na ten sam adres i na tą samą osobę co konto firmowe na zwykłym allegro 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Slayne wystarczy nowy adres e-mail.

oznacz moderatorów

Slayne
#8 Zapaleniec#

Założyłem na nowego maila. Ale chciałem zrobić darmowy smart bo była jakaś promocja i podałem swój numer telefonu i mi pokazało, że na tym numerze mam juz smarta i nie mogę mieć drugiego. 

A teraz juz nie ma tej opcji, żeby podać numer telefonu. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tu możesz zmienić nr telefonu: https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/dane-konta, ale możesz mieć kilka Smartów na każdym koncie jak tylko opłacisz, może być ten sam nr telefonu. Moze raczej chodzi o jakąś zniżkę, zapytaj:https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=bec2390b-f00a-428f-9200-26bb831738fb

oznacz moderatorów

Slayne
#8 Zapaleniec#

https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/dane-konta, ta strona nie działa

Jak to mogę mieć kilka smartów? Chyba nie bo pokazało mi, że na tym telefonie już mam. Poza tym po co kupować dwa smarty?

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Na na czym tylko na kilku kontach, niektórzy tak mają, po co- nie wiem.

oznacz moderatorów

Slayne
#8 Zapaleniec#

Zniknął ten smart na start i to że mogę sprzedać 6 przesyłek w kwartale z wysyłką smart bez aktywacji. Jak mogę to zresetowć?

oznacz moderatorów

MiMary
Moderatorka
Moderatorka

Cześć @Slayne. Już to sprawdzam. Niedługo wrócę do Ciebie z dalszymi informacjami.  

   Marysia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Slayne
#8 Zapaleniec#

tzn konto o ktorym mowa ze zniknela mi ta promocja smart na start to jest client:123896699

oznacz moderatorów

Slayne
#8 Zapaleniec#

No i?

oznacz moderatorów

MiMary
Moderatorka
Moderatorka

Cześć @Slayne. Na Twoim koncie Client:123896699 nie ma aktywnego pakietu Smart. Gdy aktywujesz pakiet Smart na Allegro, to będzie on również dostępny na Twoim koncie na Allegro Lokalnie.  

   Marysia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Slayne
#8 Zapaleniec#

No przecież wiem. Nie o to pytałem. Tylko dlaczego zniknęła mi możliwość skorzystania z rabatu Smart na start jak podałem numer telefonu, użyty już w innym koncie. Czy pani jest jakimś pracownikiem allegro? 

Gdzie można zgłosić, że nie otrzymuje odpowiedzi na moje pytania?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Slayne staramy się Ci pomóc, ale napisz proszę jeszcze raz na czym polega problem? Tak jak poinformowała Cię Maria, na koncie Client:123896699 nie ma aktywnego pakietu. Na koncie, z którego tutaj piszesz - Slayne masz wykupiony Smart do 07.04.2025r.

Na Allegro Lokalnie konta firmowe, a takim jest konto Slayne, nie mogą sprzedawać ze Smartem. Taką możliwość mają wyłącznie konta zwykłe. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów