anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zablokowana sprzedaż smart na allegro lokalnie

MAMY ROZWIĄZANIE!
atb1207
#7 Wielbiciel#

Witam, mam zablokowaną sprzedaż smart , co muszę zrobić aby z powrotem sprzedawać Smart ?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
Client:44052296
#21 Demiurg#

@atb1207 zablokowana czy skończył Ci się przydzielony pakiet?

oznacz moderatorów
atb1207
#7 Wielbiciel#

Zablokowana za 6 naruszeń sprzedaży , co zrobić aby móc z powrotem sprzedawać Smart 

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@atb1207 Sprzedaż Smart została zablokowana ze względu na usunięcie ofert niezgodnych z regulaminem. Maksymalna dopuszczalna ilość naruszeń w ciągu ostatnich 30 dni to 5. Ty otrzymałeś 6. Regulamin usługi znajdziesz tutaj.

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów
atb1207
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za uświadomienie mi czegoś co już , wiem , pytanie brzmiało "co zrobić aby odblokować z powrotem sprzedaż  smart na allegro lokalnie  " a nie gdzie mogę poczytać regulamin 

oznacz moderatorów
atb1207
#7 Wielbiciel#

Na każde pytanie można odpowiedzieć,poczytaj regulamin 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@atb1207 no tak poczytaj regulamin tam masz odpowiedź !!!

  1. Bez uszczerbku dla ust. 2 i 5 powyżej, każdego dnia Programu Allegro dokonuje kwalifikacji szczegółowej, w ramach której badana jest liczba naruszeń Regulaminu Serwisu, których skutkiem było usunięcie Ogłoszenia lub Ogłoszeń Sprzedającego w okresie 30 dni poprzedzających dzień oceny. W przypadku, w którym liczba naruszeń w ww. okresie jest większa niż pięć, Ogłoszenia Sprzedającego nie będa oznaczane ikoną “Smart!” przez okres 30 dni liczonych od daty nałożenia pierwszej sankcji w ww. okresie.

________
Κώστας
oznacz moderatorów
atb1207
#7 Wielbiciel#

Czyli na miesiąc zablokowane , można odpowiedzieć ? Można , THX 

oznacz moderatorów