anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zablokowana sprzedaż smart na allegro lokalnie

Slayne
#8 Zapaleniec#

Witam

Mam konto firmowe na allegro. Mam tam smarta na zakupy i na sprzedaż. 

Zacząłem wystawiać jakieś przedmioty na allegro lokalnie. Ale mam informację, że 

Twój Smart!

status:Zablokowana sprzedaż Smart!
rodzaj pakietu:12 miesięcy
 
Czytałem inne wątki, że to naruszenie regulaminu, albo, że jak ogłoszenia są kasowane. Ale ja na lokalnie chyba nigdy nie sprzedawałem. Kiedyś coś kupiłem. Skąd tu blokada?
 
Prośba o weryfikację. 
 
pozdrawiam
oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

LEW433
#21 Demiurg#

@Slayne Nie ma Smarta dla kont firmowych na Allegro Lokalne.

oznacz moderatorów

Slayne
#8 Zapaleniec#

Nawet jak się zapłaci?

Czyli mam sobie założyć konto prywatne? Jeśli tak to jak to zrobić jak to na ten sam adres i na tą samą osobę co konto firmowe na zwykłym allegro 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Slayne wystarczy nowy adres e-mail.

oznacz moderatorów

Slayne
#8 Zapaleniec#

Założyłem na nowego maila. Ale chciałem zrobić darmowy smart bo była jakaś promocja i podałem swój numer telefonu i mi pokazało, że na tym numerze mam juz smarta i nie mogę mieć drugiego. 

A teraz juz nie ma tej opcji, żeby podać numer telefonu. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tu możesz zmienić nr telefonu: https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/dane-konta, ale możesz mieć kilka Smartów na każdym koncie jak tylko opłacisz, może być ten sam nr telefonu. Moze raczej chodzi o jakąś zniżkę, zapytaj:https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=bec2390b-f00a-428f-9200-26bb831738fb

oznacz moderatorów

Slayne
#8 Zapaleniec#

https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/dane-konta, ta strona nie działa

Jak to mogę mieć kilka smartów? Chyba nie bo pokazało mi, że na tym telefonie już mam. Poza tym po co kupować dwa smarty?

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Na na czym tylko na kilku kontach, niektórzy tak mają, po co- nie wiem.

oznacz moderatorów

Slayne
#8 Zapaleniec#

Zniknął ten smart na start i to że mogę sprzedać 6 przesyłek w kwartale z wysyłką smart bez aktywacji. Jak mogę to zresetowć?

oznacz moderatorów

MiMary
Moderatorka
Moderatorka

Cześć @Slayne. Już to sprawdzam. Niedługo wrócę do Ciebie z dalszymi informacjami.  

   Marysia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Slayne
#8 Zapaleniec#

tzn konto o ktorym mowa ze zniknela mi ta promocja smart na start to jest client:123896699

oznacz moderatorów

Slayne
#8 Zapaleniec#

No i?

oznacz moderatorów

MiMary
Moderatorka
Moderatorka

Cześć @Slayne. Na Twoim koncie Client:123896699 nie ma aktywnego pakietu Smart. Gdy aktywujesz pakiet Smart na Allegro, to będzie on również dostępny na Twoim koncie na Allegro Lokalnie.  

   Marysia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Slayne
#8 Zapaleniec#

No przecież wiem. Nie o to pytałem. Tylko dlaczego zniknęła mi możliwość skorzystania z rabatu Smart na start jak podałem numer telefonu, użyty już w innym koncie. Czy pani jest jakimś pracownikiem allegro? 

Gdzie można zgłosić, że nie otrzymuje odpowiedzi na moje pytania?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Slayne staramy się Ci pomóc, ale napisz proszę jeszcze raz na czym polega problem? Tak jak poinformowała Cię Maria, na koncie Client:123896699 nie ma aktywnego pakietu. Na koncie, z którego tutaj piszesz - Slayne masz wykupiony Smart do 07.04.2025r.

Na Allegro Lokalnie konta firmowe, a takim jest konto Slayne, nie mogą sprzedawać ze Smartem. Taką możliwość mają wyłącznie konta zwykłe. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów