anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zablokowana sprzedaż

ZdrowySportKrak
#1 Nowicjusz#

Witam otóż mam zablokowana sprzedaż na allegro na 4 kontach allegro. Straciłem dostęp do emaila jednego z kont na których później nie mogłem usunąć ofert i przeszedłem na kolejne konto jednocześnie realizując zamówienia na tym poprzednim ale bez logowania się na nie. Tzn. Przez portal inpost. Udało mi się odsyskać email niedawno. Po wygaśnięciu ofert allegro przyszłało mi rachunek i opóźnienie po czym zablokowało sprzedaż na 4 kontach.. proszę o informację jaki jest czas i czy w ogóle sprzedaż zostanie odblokowana? Bo miałem rejestrować firmę w tym miesiącu a tu widzę że nie ma sensu na rejestrowanie jej przez takie coś. Dodam że rachunki na 4 kontach są uregulowane nie ma żadnych opóźnień na ten moment w spłacie prowizji.

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@ZdrowySportKrak Niestety w kwestii blokady kont nie jesteśmy  w stanie udzielić pomocy na forum, dlatego proszę, abyś zaczekał na odpowiedź drogą mailową. Dodam, że zgłoszenia są rozwiązywane w kolejności, w jakiej do nas trafią, dlatego tworzenie nowych zgłoszeń wprowadza jedynie zamieszanie. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów