anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zablokowane środki

Client:53995938
#1 Nowicjusz#

 co mogę zrobić w takiej sytuacji

- sprzedałem konto w grze na allegro przedpłata kupujący dostał produkt zapłacił blikiem itd, niestety moje konto na allegro zostało zablokowane ze względu na fałszywe dane i przez to nie mogę wypłacić pieniędzy 

Napisałem do allegro kontakt co mam zrobic odpisali ze mam zwrócić kupującemu pieniądze i się z nim skontaktować aby przelał mi pieniądze gdzieś indziej

I sęk w tym że nie odpisuje ani na smsy ani na e-maila

Oczywiście nie zwróciłem pieniądzy nadal są w "allegro finanse"

proszę pomóżcie jak te pieniądze odzyskać z "allegro finanse"?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

xyz96
#21 Demiurg#

Kupujący dostał produkt i zapłacił - więc dlaczego masz mu oddawać pieniądze? Co to znaczy fałszywe dane na koncie? Aby pieniądze wypłacić z Allegro Finanse, musisz ustawić sobie konto bankowe do wypłat. Dane osobowe konta Allegro muszą być takie same jak dane konta w banku. Możesz też ustawić wypłaty przekazem pocztowym na adres zamieszkania. Kontaktuj się z Allegro i pytaj, jak masz te pieniądze wypłacić przy zablokowanym koncie. Nie może być tak, że Allegro te pieniądze sobie przywłaszczy.

To był zakup na Allegro Lokalnie? Bo jeśli na zwykłym Allegro to może chodzi o to, abyś kliknął Zwróć wpłatę. Wtedy pieniądze wracają do kupującego, ale jeśli nie masz z nim kontaktu i gwarancji, że on Ci ponownie zapłaci na konto, to trudno wymagać abyś zwracał wpłatę. Na Lokalnie wpłaty w ten sposób nie zwrócisz, musisz ją wypłacić na swoje konto.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@Client:53995938 dostałeś meila o powodzie zablokowania konta popraw te dane ,zgłoś do allegro powinni zweryfikować .

oznacz moderatorów