anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakończone licytacje a nie widać ich w ostatnio sprzedane

markoz_PL
#8 Zapaleniec#

Witam

Zakończyły się licytacje na moim koncie allegro lokalnie. Kwoty przekroczyły startową kwotę. Mam je w zakończonych ale nie widzę w sprzedanych. Nie wiem kto wylicytował. Nie mam jak zrobić etykiety. Nie wiem jak z płatnościami.
co się dzieje?

oznacz moderatorów
19 ODPOWIEDZI 19

mdrogeria
#21 Demiurg#

Kasa wpływa tu -https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji?dateFrom=2022-10-22&dateTo=2022-...

Jesli nie ma to sobie głowy nie zaprzątaj wysyłkami , transakcje były na allegro czy Lokalnie ?

oznacz moderatorów

markoz_PL
#8 Zapaleniec#

 To nie o to chodzi. Ja nie widzę tych licytacji w sprzedanych. 

 

Zawsze licytacje pojawiały się w sprzedanych. Była informacja kto kupił, za ile, czy zapłacił itd

a teraz pusto. Ostatnia licytacja którą widać w sprzedanych jest z 16.11, a te z dzisiaj zniknęły.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@markoz_PL odpowiedz mi na zasadnicze pytanie ! Allegro czy Lokalnie ??????

oznacz moderatorów

markoz_PL
#8 Zapaleniec#

lokalnie. Tam jest zakładka ostatnio sprzedane w której nie pojawiły się ostatnie zakończone aukcje.

oznacz moderatorów

bunio_tsn
#7 Wielbiciel#

Miałem podobnie, aukcje wisiały dłuższy czas 0 sekund do końca. Teraz są w zakończone, a nie w sprzedanych. Zero info na temat kto wygrał.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

markoz_PL
#8 Zapaleniec#

czyli mamy to samo. 
Wcześniej pojawiały się po chwili i był mail z informacją że zakońćzone.

czy allegro się popsuło?

oznacz moderatorów

bunio_tsn
#7 Wielbiciel#

Ja nawet emaila o wygranej nie dostałem, a kilka osób licytowało, więc teraz nie wiem co dalej..

oznacz moderatorów

bunio_tsn
#7 Wielbiciel#

Mam ten sam problem. Nie dość, że aukcje wisiały 0 sekund do końca przez długi okres to teraz są przeniesione do zakończone, a w sprzedanych nic nie widać, ani na email żadnych informacji..

oznacz moderatorów

bunio_tsn
#7 Wielbiciel#

Moje dwie wystawione aukcje kończyły się. Po czasie ciągle pokazywało 0 sekund do końca licytacji. Teraz nawet nie wiem, czy ludzie mogli swobodnie licytować, nawet nie mam informacji, czy ktoś wygrał.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@bunio_tsn Twoje dwie oferty wystawione 14 listopada, zakończyły się dziś. W obu znaleźli się zwycięzcy, którzy licytowali największą kwotę. Sprawdź proszę czy nie otrzymałeś od nas wiadomości e-mail w tej sprawie.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

bunio_tsn
#7 Wielbiciel#

Nic nie dostałem na e-maila.

oznacz moderatorów

markoz_PL
#8 Zapaleniec#

@la_nika la_nika 

a moje aukcje???

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@markoz_PL @bunio_tsn zgłoszę ten problem i wrócę do Was z informacjami, gdy otrzymam odpowiedź. Występowały dzisiaj drobne problemy techniczne z Allegro Lokalnie, które zostały już rozwiązane, być może to spowodowało te problemy. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@markoz_PL @bunio_tsn założymy zadanie, aby rozwiązać ten problem, jednak aby to zrobić konieczny będzie zrzut ekranu z Waszej zakładki Ostatnio sprzedane
Czy mogę poprosić Was o taki zrzut? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

bunio_tsn
#7 Wielbiciel#

U mnie problem został rozwiązany, pojawiła się informacja w aplikacji oraz otrzymałem wiadomości email o wygranych licytacjach. Zastanawia mnie teraz jedna sprawa, bo jeśli były problemy z allegro lokalnie i aukcja wisiała sporo czasu z informacja 0 sekund do końca licytacji, to czy w tym czasie ludzie nie mieli problemu z licytacją moich przedmiotów

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@bunio_tsn o to dobrze, dziękuję za informację, to pewnie opóźnienie wynikające z technicznych problemów. Nie otrzymaliśmy zgłoszeń na ten temat od strony kupujących. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

markoz_PL
#8 Zapaleniec#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Aukcje już się pojawiły.
ale nie działa część czatów z kupującymi. Klikam na czat i przenosi mnie do innego. Nie mam jak się skontaktować z kupującym

 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@markoz_PL  nie udało mi się powtórzyć tego błędu, spróbuj proszę wyczyścić pamięć podręczną i spróbuj ponownie.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów