anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakup widmo

MAMY ROZWIĄZANIE!
lloollek
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

w niedzielę rano ktoś zakupił wystawioną przeze mnie konsole playstation 5.

Zero kontaktu ze strony kupującego, dane są z Anglii a wybrany został odbiór osobisty. allegrooo.PNG

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11
LEW433
#21 Demiurg#

Czyli nie kupi i nie zapłaci a prowizja?

oznacz moderatorów
lloollek
#7 Wielbiciel#

No właśnie, chciałby to znów wystawić ale czekam aż w jakiś sposób zamkniemy temat. A prowizja już jest do zapłąty. 

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@lloollek spróbuj napisać do allegro może anulują opłatę 🤑 Cennik i opłaty Allegro Lokalnie

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@lloollek pewnie przyjedzie na wakacje w sierpniu do Polski to odbierze 😆

Wyznacz mu realny termin na odbiór np. 7 dni jak nie odbierze wystaw ponownie bez opcji za pobraniem lub płatne przy odbiorze.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@lloollek To konto jest już zablokowane w naszym systemie, więc Twoje ogłoszenie wznowi się automatycznie po 5 dniach. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
lloollek
#7 Wielbiciel#

Czas leci i nic się w tym temacie nie zmieniło. Dostałem już od was informacje o zapłacie za obsługę transakcji ??

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@lloollek a pisałeś do allegro? 

oznacz moderatorów
lloollek
#7 Wielbiciel#

Potrafisz czytać ? Co napisała moderatorka i jakie zadałem pytanie ?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@lloollek w sprawie opłaty za obsługę transakcji i tego zamówienia, napisz proszę do nas za pomocą tego formularza

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@lloollek oferta się nie wznowi bo został dokonany zakup z wybraną opcja płatności przy odbiorze. Musisz wystawić ofertę od nowa. Wyżej dałem Ci link gdzie należy napisać w sprawie zwrotu naliczonej opłaty.

Cennik i opłaty Allegro Lokalnie

oznacz moderatorów
PawelHkrk
#11 Animator#

Wystaw jej ponownie (wybierz to ogłoszenie, nnaciśni na "Wystaw ogłoszenie" - jedynie ponownie dołącz zdjęcia, pozostała treśc ogłoszenia zostanie skopiowana automatycznie). Jednym skutkiem może być że po wpłacie za dwie jednocześnie będziesz zmuszony zwrócić pieniądze za jedną - nie jestem pewien że to jest w pełni zgodne z KC (chociaż regułamin Allegro na to pozwala).

 

Również zapraszam o głos w tym temacie - https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zg%C5%82o%C5%9B-sw%C3%B3j-pomys%C5%82/skr%C3%B3cenie-czasu-oczekiw...

Naciśni "w punkt" - własne o tej sytuacji chodzi.

oznacz moderatorów