anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zamawianie kopert na etykiety inpost

krettek27
#7 Wielbiciel#

Gdzie mogę zamówić koperty przezroczyste na naklejanie etykiet In Post

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Client:58025408
#12 Orędownik#

to się nazywa przylgi kurierskie, kangurki, koperty kurierskie C6 albo DL.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Client:58025408 czasem mówią koszulki 😁

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@mdrogeria a ja używam taśmy klejącej. Lepiej sie sprawdza. Przylgi z niepewnego żródła potrafią sie odkleic po bokach i potem sa problemy bo sie wszędzie zawadza. Z tasmą nigdy nie mieliśmy problemów wiec zostaliśmy przy taśmie 🙂

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Ja też tylko taśma klejąca dobrej jakości oraz koperty ,stosuje z wypełnieniem piankowym są dużo lepsze ,sztywny papier pozwala wygodniej kleić etykiety ,nie zawsze są na allegro ale można je kupić bezpośrednio od producenta.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

mwmonety tyz pikniee😀

oznacz moderatorów

Client:58025408
#12 Orędownik#

są na allegro zawsze to koperty foam

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@krettek27 Nie prościej drukować etykiety na papieprze samoprzylepnym?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

papier samoprzylepny przy dużej ilości wysyłek jest fajniejszy i szybszy

ale ma wadę - druk potrafi się rozmazać/zetrzeć się lub stać się nieczytelny nawet drukowany laserem czy też drukarkami termicznymi

wilgoć, mokre inne przesyłki obtarcia i kurier ma problem z doręczeniem lub identyfikacją przesyłki

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@RED "ale ma wadę - druk potrafi się rozmazać/zetrzeć się lub stać się nieczytelny nawet drukowany laserem czy też drukarkami termicznymi" - nie wiem jak na drukarkach termicznych, ale przy drukowaniu laserem należy we właściwościach drukarki przestawić rodzaj papieru na "etykiety". Wtedy drukarka przed drukiem rozgrzewa bęben przez kilka sekund i toner lepiej na nim siada, dzięki czemu nie ściera się z papieru samoprzylepnego. Poza tym druk jest ciemniejszy, wyraźniejszy i ostrzejszy.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Client:58025408
#12 Orędownik#

druga zaleta jest taka, że kupujący jak chce zwrócić przesyłkę to po prostu wyjmuje etykietę z koszulki i wpisuje kod zwrotu na tej samej kopercie, a przy etykiecie-naklejce już tak nie może zrobić..

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:58025408 Pod takim warunkiem, że w cholerę nie wyrzuci zewnętrznego zabezpieczenia przesyłki razem z etykietą tuż po jej rozpakowaniu😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

Nie miałem nigdy problemu na laserowej z rozmazywaniem się, ale wiem, ze musi być do tego właściwy papier samoprzylepny, nie nadaje się ten do drukarek atramentowych

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów