anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zamiana etykiety drukowanej na kod nadania inpost

MAMY ROZWIĄZANIE!
Isabella_Snape
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry, mam taki problem. Utworzyłam etykietę do wysyłki zamówienia z allegro lokalnie, myślałam, że będzie opcja wyboru etykiety elektronicznej, tymczasem po potwierdzeniu okazało się że wygenerowała się etykieta do druku, a niestety nie mam jej jak wydrukować. Czy jest możliwość zmiany na etykietę elektroniczną, tak, żeby wystarczył kod nadania napisany na paczce?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
serwis-texas
#19 Nestor#

@Isabella_Snape 

Nie napisałaś nawet o jakiego przewoźnika chodzi. Czary, mary, hokus, pokus , Paczkomat Inpost się wylosował.  Dla paczkomatu Allegro Inpost nie wygenerujesz kodu nadania do wysyłki. Taka opcja bezpośrednio w Inpostach i ponoć też na innych portalach tak dają 🙂

oznacz moderatorów
Isabella_Snape
#8 Zapaleniec#

W tytule jest napisane, że chodzi o przewoźnika inpost. Konkretniej chodzi o wysyłkę w paczkomacie inpost

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Isabella_Snape Nie ma możliwości nadania paczki z poziomu Allegro Lokalnie bez konieczności drukowania etykiety InPost. 

Możesz udać się do punktu ksero i wydrukować etykietę lub nadać paczkę bezpośrednio z poziomu urządzenia Paczkomat przez aplikację (ale wtedy cena nadania będzie wyższa niż 10,95 zł z Allegro). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
serwis-texas
#19 Nestor#

@Isabella_Snape 

A przepraszam bardzo.

oznacz moderatorów