anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zmiana adresu paczkomatu przez sprzedającego

robbin_77
#7 Wielbiciel#

Kupujący po zakupie podał mi inny adres paczkomatu do wysyłki niz wybrał w zamówieniu, czy ja jako sprzedający mam możliwość zmiany tego adresu??  Czy tylko Kupujący. Aktualnie moge tylko wygenerować etykietę i zmieniać adres nadania

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

mdrogeria
#21 Demiurg#

robbin_77 Tak jeśli robisz to przez managera , klikasz w paczkomat sugerowny i wybierasz właściwy . Dla ułatwienia w okienko możesz wpisać kod paczkomatu . Przy ,,wysyłam z allegro,, nie wiem może ktoś inny podpowie 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@robbin_77 na allegro lokalnie nie zmienisz paczkomatu 😞 Musisz nadać przez menadżer

lub szybkie nadania ale już nie będzie to 8,99 zł 😞  

________
Κώστας
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@robbin_77 Nadaj bezpośrednio ze strony InPost. Będzie drożej o 2-3 zł. Jeśli nie nadasz paczki w systemie Allegro, opłata za etykietę nie będzie pobrana.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@robbin_77 jeśli kupujący wybrał metodę dostawy Allegro InPost, to po zrealizowaniu zakupu nie ma możliwości zmiany adresu doręczenia. Dlatego najlepiej, żebyś skontaktowała się z kupującym i poinformowała go o tym, szczególnie, że dopytuje o przesyłkę 😉  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

robbin_77
#7 Wielbiciel#

Dziękuję 🙂

Wysłałem Kupującemu tą przesyłkę pomijając allegro czyli przez inpost na zmieniony po zakupie paczkomat. W jaki sposób mam się teraz rozliczyć z tej transakcji z Allegro, żeby uznali ją za zrealizowaną?

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@robbin_77jeśli nie nadałeś etykiety wygenerowanej na naszej stronie to nie naliczymy Ci opłaty i nie musisz nam tego zgłaszać. Ważne aby Kupujący otrzymał swoją przesyłkę. 🙂
 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

robbin_77
#7 Wielbiciel#

Dziękuję, to jeszcze tak w celu zakończenia tematu bo muszę sie rozliczyć za wysyłkę z Kupującym. Ta kwota 8,99, którą Kupujący wpłacił na poczet wysyłki poprzez Allegro zostanie mu zwrócona z Allegro czy będzie na moim koncie a mi tylko będzie musiał wyrównać kwotę??

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@robbin_77, jeśli wygenerowałeś etykietę i wysyłałeś poza Allegro, poproś Kupującego, aby dopłacił odpowiednią kwotą na Twój prywatny rachunek.

Nie musisz zwracać tych środków, możecie wyrównać to między sobą przelewem bezpośrednio na Twoje konto. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów