anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot pieniędzy allegro lokalnie

Dziuniek1
#7 Wielbiciel#

Rzadko zdarza się, że sprzedaję coś na allegro lokalnie, na dodatek trafił mi się kupujący, który reklamuje telefon i żąda zwrotu pieniędzy, pomimo tego, że telefon ten jest na 100% sprawny. Wiem bo odesłał mi go i sprawdziłem. Dyskusja z kupującym i allegro będzie w innym temacie. Zaznaczam, że jestem osobą prywatną i nie mam firmy. Telefon sprzedawałem używany.

Nie chce mi się z gościem kopać, który okazuje się, że ma status super sprzedawcy na allegro i na dodatek sklep w internecie.

Chcę zwrócić pieniądze przez Allegro Lokalnie, ale wyskakuje mi taki komunikat. "Nie możemy zwrócić pieniędzy kupującemu, ponieważ na Twoim koncie Allegro Finanse nie ma wystarczających środków. Skontaktuj się bezpośrednio z kupującym i sami ustalcie sposób zwrotu."

Czy można jakoś zasilić pieniądze na koncie Allegro Finanse ?

Czy Allegro odda mi prowizję od sprzedaży ?

Na razie napisałem w wiadomości prośbę o nr konta i cisza.

Jeśli zwrócę pieniądze na konto podane przez kupującego to jak ubiegać się o zwrot prowizji od Allegro ?

Czy wtedy to jest możliwe ?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

@Dziuniek1 Zasilić nie możesz , możesz zwrócić przez Allegro Tylko jak masz środki na koncie, wówczas zostaje Ci zwrot na konto kupującego, poproś go o nr kota, jest to zgodne z regulaminem Allegro.

oznacz moderatorów

Dziuniek1
#7 Wielbiciel#

Czy jak zwrócę pieniądze bezpośrednio na konto to Allegro nie odda mi prowizji od sprzedaży ?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów