anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot pieniedzy za nie wysłany towar.

Client:48649623
#8 Zapaleniec#

Witam. Jakiś czas temu (dość długi) wystawiłem przedmiot na sprzedaż. Zapomniałem o nim całkowicie. Dziś zauważyłem maila o rozpoczęciu dyskusji. Okazało się że 10 dni temu ktoś kupił ten przedmiot z przedpłatą. Dogadaliśmy się ja zwrot pieniędzy.  Teraz pytanie gdzie znajdę te pieniądze?  Na allegro mam kwotę minutową za przetworzenie jakiejś transakcji. Pieniędzy z tej wpłaty nie mogę nigdzie znaleźć na allegro. Historii zakupów także brak. 

  •  
oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mdrogeria
#21 Demiurg#

tu są -https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji#!/

jeśli nie masz ustawionych automatycznych wypłat . a jeśli masz to pewnie już na koncie .

oznacz moderatorów

Client:48649623
#8 Zapaleniec#

Dziękuję! Pomożesz jeszcze w jaki sposób wrócić te pieniądze tej osobie poprzez allegro? Ponieważ tam wiszą 🙂 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Client:48649623jeśli to było na allegro - ,,zamówienia od kupujących - akcjie - zwróć wpłatę ,, powód , ptaszki , zatwierdż 

na lokalnie tylko zwykły przelew 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:48649623  musisz wypłacić i zwrócić z własnego konta bankowego jezeli to było na allegro lokalnie. Poproś kupującego o konto do zwrotu

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:48649623 widzę, że zrobiłeś przelew weryfikacyjny, weryfikacja może zająć 3 dni robocze. Zaznaczyłeś wypłaty na żądanie, więc gdy wypłaty będą możliwe, zleć proszę wypłatę w  tej zakładce  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:48649623
#8 Zapaleniec#

Mam jeszcze pytanie. Czy końcowo jeśli ta tranzakcja nie doszła do skutków ( zwróciłem pieniądze, towar został nie wysłany) mogę jakoś odstąpić od płatności dla allegro za tranzakcje? Czy to już muszę zapłacić? 😉 

oznacz moderatorów